Awaria Google Analytics

Awaria Google Analytics

Opublikowano 2.06.2019 21:58 -


Uzależnienia to nic dobrego. Alkohol, narkotyki, papierosy czy cyferki w Google Analytics. Ci ostatni (w tym ja), nie mają powodów do radości. Wygląda na to, że Google Analytics ma awarię.

Google Analytics to dla mnie jedno z tych narzędzi, bez którego nie umiem funkcjonować. Dzisiaj mam próbkę jakby wyglądał świat bez GA, bo jak się okazuje część tej usługi, odpowiedzialna za prezentowanie statystyk w czasie rzeczywistym nie działa. O ile reszta serwisu zdaje się funkcjonować bez przeszkód, o tyle licznik prezentujący ilość gości, przebywających aktualnie na stronie WWW prezentuje wartość 0.

Awaria Google Analytics

Narzędzie od Google, które prezentuje dostępność poszczególnych usług giganta nie wskazuje żadnej informacji o potencjalnych problemach. Jednak w serwisie downdetector dodano już kilka tysięcy zgłoszeń. Czytając komentarze użytkowników problem może być większej skali niż dotykający tylko GA.

Na razie brak oficjalnych informacji na temat przyczyny awarii i przede wszystkim jej skali. Wygląda na to jednak, że może być to zdecydowanie większa awaria niż ta, dotykając tylko usługi Analytics. Będziemy Was informować na bieżąco.

Wieści z Rozładowani.pl