Avengers: Endgame - jest nowy oficjalny trailer!

Avengers: Endgame – jest nowy oficjalny trailer!

Opublikowano 14.03.2019 13:45 Aktualizacja: 14.03.2019 14:39 -


Niespodziewanie, bez zbędnych zapowiedzi, Marvel opublikował właśnie oficjalny trailer Avengers: Endgame. Jest to czwarta część Avengersów, a zarazem 22. film z MCU.

Avengers: Endgame, czy jak kto woli Avengers: Koniec Gry. Nie, sorry, ale nie mogę się przestawić na spolszczoną wersję. Tak czy inaczej, film ten kończy 3. fazę Marvel Cinematic Universe.

Marvel dzisiaj opublikował trailer, którego nikt się nie spodziewał. W zasadzie ja się nie spodziewałem, nie trafiłem nigdzie na informacje, które sugerowałyby pojawienie się trailera. Może też specjalnie nie szukałem, bo dopiero dzisiaj czeka mnie seans Kapitan Marvel, nie chciałem więc trafić na spoilery. Wracając do Avengers: Endgame – trailer jest dość długi, trwa 2 minuty i 26 sekund.

Jak widzimy, połowę czasu trailera zajmują sceny z poprzedniej części Avengersów. Zastanawia jednak fakt, że te sceny są w kolorze czarno-białym. Mogą to być retrospekcje, które będą użyte w filmie, albo wykorzystane są tylko na potrzeby trailera. Druga opcja jednak raczej odpada, gdyż trailer to trailer, a nie wspomnienia poprzedniej części.

Marvel ewidentnie czekał na opublikowanie filmiku do premiery Kapitan Marvel, gdyż wreszcie mogli wykorzystać tę postać trailerze. Pojawia się ona pod koniec filmiku w scenie z Thorem i Czarną Wdową.

Sam filmik nie wnosi nic nowego, jest nawet w nim scena użyta już wcześniej w oficjalnym zwiastunie. Możecie go zobaczyć pod tym linkiem. Niemniej jednak napięcie związane ze zbliżającą się premierą Avengers: Endgame rośnie, a atmosferę bez wątpienia podgrzeje we mnie obejrzenie Kapitan Marvel.

Wieści z Rozładowani.pl