Agile & Automation Days to wyjątkowe spotkanie praktyków i znanych specjalistów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study.

Wydarzenie jest unikalnym połączeniem prelekcji, miniwarsztatów, paneli dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej, czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju ludzi związanych z IT. Konferencja odbędzie się 28-29 października 2019 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

W tym roku Organizatorzy kładą duży nacisk na dostarczanie oprogramowania szybko i dbaniu o wysoką jakość. Stąd tematem przewodnim tej edycji zostało Delivery at Speed.

Agile & Automation Days to także wyjątkowi goście. W tym roku organizatorzy zaprosili do współpracy dwóch uznanych ekspertów, których można spotkać na najlepszych światowych konferencjach – Anne-Marie Charrett i Basa Dijkstrę. Do grona prelegentów dołączyło dodatkowo 32 uznanych praktyków z Polski, Europy i nie tylko. Organizatorzy stawiają prelegentom twarde warunki. Zgłoszone tematy nie mogą być „odgrzewanym kotletem” z innych spotkań.

Wydarzenie skierowane jest do testerów automatyzujących, developerów, project i product managerów, IT managerów i software architektów. Konferencja jest interaktywnym doświadczeniem, które pozwoli uczestnikom spojrzeć na tematykę Agile i automatyzacji pod wieloma względami i na praktycznych przykładach.

Partner Strategiczny:testerzy.pl

Bilety na Konferencję:


Posłuchaj nas!