Automatyzujesz? Pracujesz w zespole, w którym projekty realizuje się zwinnie? AADays już niebawem

Automatyzujesz? Pracujesz w zespole, w którym projekty realizuje się zwinnie? AADays już niebawem

Opublikowano 26.07.2019 14:52 -


DailyWeb jest patronem medialnym konferencji Agile and Automation days. Poniżej krótki materiał prasowy. Konferencje IT to zapewne żadna odskocznia dla Ciebie. Wolałbyś prawdopodobnie wydarzenie bardziej dedykowane Twojej specjalizacji, które wniesie odrobinę wiedzy, ale przede wszystkim zainspiruje, a doświadczeni specjaliści uchylą rąbka tajemnicy i pokażą na własnych przykładach, jak dostarczać oprogramowanie dobrze i szybko.

Agile & Automation Days to wyjątkowe spotkanie praktyków i znanych specjalistów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study.

Wydarzenie jest unikalnym połączeniem prelekcji, miniwarsztatów, paneli dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej, czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju ludzi związanych z IT. Konferencja odbędzie się 28-29 października 2019 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

W tym roku Organizatorzy kładą duży nacisk na dostarczanie oprogramowania szybko i dbaniu o wysoką jakość. Stąd tematem przewodnim tej edycji zostało Delivery at Speed.

Agile & Automation Days to także wyjątkowi goście. W tym roku organizatorzy zaprosili do współpracy dwóch uznanych ekspertów, których można spotkać na najlepszych światowych konferencjach – Anne-Marie Charrett i Basa Dijkstrę. Do grona prelegentów dołączyło dodatkowo 32 uznanych praktyków z Polski, Europy i nie tylko. Organizatorzy stawiają prelegentom twarde warunki. Zgłoszone tematy nie mogą być „odgrzewanym kotletem” z innych spotkań.

Wydarzenie skierowane jest do testerów automatyzujących, developerów, project i product managerów, IT managerów i software architektów. Konferencja jest interaktywnym doświadczeniem, które pozwoli uczestnikom spojrzeć na tematykę Agile i automatyzacji pod wieloma względami i na praktycznych przykładach.

Partner Strategiczny:testerzy.pl

Bilety na Konferencję:

Wieści z Rozładowani.pl