Atrakcyjna oferta pracy od Google - zostań Doodlerem!
Atrakcyjna oferta pracy od Google - zostań Doodlerem!

Opublikowano 7 lat temu -


Google przy okazji ważniejszych rocznic, systematycznie prezentuje nam nowe, coraz bardziej atrakcyjne wersje swojego logotypu. Te atrakcyjne grafiki i animacje noszą nazwę, jak zapewnię wiecie - Doodle. W historii mamy też polskie akcenty, z których mi najbardziej przypadł do gustu Doodle na cześć urodzin Stanisława Lema, gdzie prócz samej animacji - mamy do czynienia z interakcją, gdzie zadaniem użytkownika jest rozwiązanie kilku zagadek logicznych.

Co ciekawe będziemy mieli także swoje własne Doodle z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy EURO2012, które odbędą się w naszym kraju jak i na Ukrainie. Projekt w tym wypadku zostanie wyłoniony z konkursu. Trzeba przyznać, że pomijając wszelkiej maści akcje promocyjne, w których wyłaniane są nowe grafiki - to ktoś, kto zajmuje się projektowaniem nowych logotypów na codzień, ma bardzo ciekawą pracę.

Jeśli jesteście podobnego zdania, to na pewno zainteresuje Was oferta pracy, którą zamieściło Google. Szukają... Doodlera - czyli osobę, której głównym zadaniem będzie - tworzenie wcześniej wspomnianych, okazjonalnych logotypów. O dziwo wymagania, jakie stawia gigant przed potencjalnymi pracownikami nie są wcale wygórowane. Poza faktem, że trzeba będzie zmienić miejsce zamieszkania, to także trzeba posiadać wykształcenie wyższe i posiadać umiejętności w rysunku odręcznym.

Jeśli uważacie, że się nadajecie - ofertę znajdziecie tutaj.

źródło: gazeta.pl