Apple zaprezentuje nowe iPhone'y podczas konferencji już 10 września!

Apple zaprezentuje nowe iPhone'y podczas konferencji już 10 września!

Opublikowano 30.08.2019 8:16 -


Wrzesień od zawsze był miesiącem, który należał do premier sprzętu od Apple. I tym razem nie mogło być więc inaczej. Producent wyznaczył oficjalną datę prezentacji nowych urządzeń na 10 września, co oznacza, że niebawem poznamy między innymi wygląd iPhone'a 11. Konferencja przez wielu miłośników branży mobile uważana jest za jedno z najważniejszych wydarzeń każdego roku. Co zobaczymy tym razem pośród nowego sprzętu?

Z najnowszych informacji wynika, że podczas konferencji na pewno będzie można zobaczyć między innymi iPhone'a 11 oraz Apple Watch serii 5. Sama nazwa wydarzenia „By Innovation Only” może sugerować, że poznamy wiele nowości i ciekawych rozwiązań, które zostały wykorzystane do rozszerzenia funkcjonalności urządzeń jednej z czołowych marek na świecie. Być może tegoroczne spotkanie zostanie lepiej odebrane przez zainteresowanych niż zeszłoroczna konferencja.

apple

Planowana data i godzina konferencji Apple

Producent rozesłał wczoraj po południu informacje dotyczące oficjalnej prezentacji nowego sprzętu. Znalazło się tam nie tylko hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia, ale również zaproszenie informujące o dacie oraz godzinie rozpoczęcia spotkania. 10 września o godzinie 19.00 czasu polskiego będzie można poznać smarftony iPhone na ten rok. Będą to iPhone 11,R iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Są to udoskonalone odpowiedniki zeszłorocznych modeli z nieco odmienioną nazwą, która wynika z wprowadzenia wielu poprawek. Między innymi ma pojawić się w nich najnowszy system iOS 13, który wprowadza podobno zupełnie nowe funkcjonalności do każdego z urządzeń.

Czym zaskoczy nas amerykański producent?

Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze spekulacje dotyczące wyglądu najnowszego iPhone'a. Przemek informował Was o szybkiej formie ładowania, Jakub wspomniał co nieco o designie, a Daniel o wykorzystaniu wyświetlaczy OLED. Czas jednak dodać co nieco do dotychczasowych doniesień i wspomnieć o faktach, które na pewno Was zaskoczą.

iphone 11

iPhone 11 ma mieć nieco zwiększoną baterię, potrójną kamerę w droższych wersjach oraz nowe układy procesora A13. Pojawi się także zapowiadane dwustronne bezprzewodowe ładowanie, wyświetlacze OLED oraz, dość szerokie jak na Apple, notche. Największą zmianą mają być jednak aparaty! Droższe modele mają otrzymać potrójny aparat z teleobiektywem oraz obiektyw szerokokątny, a podstawowy model podwójny aparat z teleobiektywem.

Co jeszcze może zaprezentować Apple?

Poza iPhone'ami na pewno można się spodziewać zapowiedzi Apple Watcha z szybszym procesorem, 16” MacBooka Pro, który nigdy nie był dostępny z tak dużym ekranem. Niewykluczone, że pojawią się również iPady. Krążą jednak pogłoski, że producent może zdecydować się na zorganizowanie osobnej konferencji, na której przedstawi większą liczbę sprzętów. Nie wiemy natomiast, jak będą kształtowały się ceny zapowiadanych urządzeń, na takie szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać.

Nasza ekipa dołoży wszelkich starań, by informować Was na bieżąco o przebiegu konferencji oraz wszystkich planowanych zmianach w tegorocznym sprzęcie. Na pewno nie przegapimy tak ważnego wydarzenia, tym bardziej że w redakcji nie brakuje zwolenników urządzeń z logiem jabłuszka ;)

Wieści z Rozładowani.pl

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja i dwóch redaktorów! [Zobacz]