watchos 7 co nowego? Tarcze zegarka

Nowe tarcz to coś, na co czekało skoro osób. Tym razem Apple zaprezentowało tarcze, które nie tylko wyrażają nas w indywidualny sposób, ale też są też praktyczne. Z tych mniej ciekawych można wymienić tarcze ze zdjęciami na, które można nałożyć kolorowe filtry i tarcze z naszymi Memoji. Znacznie ciekawsze są tarcze funkcyjne. Jedną z nowych jest Chronograf Pro, która zawiera w sobie tachometr z miejscem na personalizację. Tarcze, które można tworzyć samemu, teraz można wysyłać w wiadomości lub przesyłać link do bezpośredniego pobrania. Tarcze obsługują też wiele komplikacji, dzięki czemu można wycisnąć więcej z ulubionych aplikacji.

Zrzut ekranu 2020 09 15 o 19.22.36

Aplikacje Sen

To coś, na co czekało sporo osób i to od bardzo dawna. Zegarek sam wykrywa to, gdy będziemy spali. Dodatkowo będzie potrafił włączyć równocześnie tryb nie przeszkadzać, by nasz sen był spokojniejszy. Sen będzie oczywiście analizowany, a nam zostaną udostępnione odpowiednie wykresy.

Funkcja Relax pomoże wypracować prawidłowe nawyki przed snem. Funkcja Pobudka pomoże uczynić wstawanie przyjemniejszym i pokaże pogodę. Nowy watchOS to też przypomnienia przed snem oraz nowe dzwonki budzika oraz sporo innych drobnych funkcji. Apka Sen przypomni też o naładowaniu zegarka i będzie się w pełni synchronizowała z Apple Zdrowie

Nowe Treningi oraz Apple Fitness+

Sparcie dla 4 nowych treningów oraz nowej platformy treningowej dostępnej w subskrypcji.

Aplikacja Sprawność. Aplikacja lepiej będzie rozumiała to, co dzieje się z nami w ciągu dnia. Oczywiście beneficjentami nowości będą też osoby, które kupią AW 6, gdyż ten przynosi monitorowanie saturacji, bardziej akuratne czytniki oraz ciągle działający wysokościomierz.

Zrzut ekranu 2020 09 15 o 19.22.22

Bardziej przyjazny rowerzystom

Apple watchOS przynosi też nowości dla rowerzystów. Teraz Mapy nie będą ich pomijać i będą wyświetlać informacje przydatne zwłaszcza im.

Oczywiście Apple wprowadziło znacznie więcej nowości. Wszystkie je poznamy niedługo gdy system zostanie udostępniony publicznie. System dostępny będzie dla zegarków serii 3 w górę.


Posłuchaj nas!