watchos 7 co nowego? Tarcze zegarka

Nowe tarcz to coś, na co czekało skoro osób. Tym razem Apple zaprezentowało tarcze, które nie tylko wyrażają nas w indywidualny sposób, ale też są też praktyczne. Z tych mniej ciekawych można wymienić tarcze ze zdjęciami na, które można nałożyć kolorowe filtry i tarcze z naszymi Memoji. Znacznie ciekawsze są tarcze funkcyjne. Jedną z nowych jest Chronograf Pro, która zawiera w sobie tachometr z miejscem na personalizację. Tarcze, które można tworzyć samemu, teraz można wysyłać w wiadomości lub przesyłać link do bezpośredniego pobrania. Tarcze obsługują też wiele komplikacji, dzięki czemu można wycisnąć więcej z ulubionych aplikacji.

Aplikacje Sen

To coś, na co czekało sporo osób i to od bardzo dawna. Zegarek sam wykrywa to, gdy będziemy spali. Dodatkowo będzie potrafił włączyć równocześnie tryb nie przeszkadzać, by nasz sen był spokojniejszy. Sen będzie oczywiście analizowany, a nam zostaną udostępnione odpowiednie wykresy.

Funkcja Relax pomoże wypracować prawidłowe nawyki przed snem. Funkcja Pobudka pomoże uczynić wstawanie przyjemniejszym i pokaże pogodę. Nowy watchOS to też przypomnienia przed snem oraz nowe dzwonki budzika oraz sporo innych drobnych funkcji. Apka Sen przypomni też o naładowaniu zegarka i będzie się w pełni synchronizowała z Apple Zdrowie

Nowe Treningi oraz Apple Fitness+

Sparcie dla 4 nowych treningów oraz nowej platformy treningowej dostępnej w subskrypcji.

Aplikacja Sprawność. Aplikacja lepiej będzie rozumiała to, co dzieje się z nami w ciągu dnia. Oczywiście beneficjentami nowości będą też osoby, które kupią AW 6, gdyż ten przynosi monitorowanie saturacji, bardziej akuratne czytniki oraz ciągle działający wysokościomierz.

Bardziej przyjazny rowerzystom

Apple watchOS przynosi też nowości dla rowerzystów. Teraz Mapy nie będą ich pomijać i będą wyświetlać informacje przydatne zwłaszcza im.

Oczywiście Apple wprowadziło znacznie więcej nowości. Wszystkie je poznamy niedługo gdy system zostanie udostępniony publicznie. System dostępny będzie dla zegarków serii 3 w górę.