Apple Watch w Polsce, cena i data sprzedaży już znane!

Apple Watch w Polsce, cena i data sprzedaży już znane!

Opublikowano 28.09.2015 9:59 - 3


Firma z Cupertino 24 kwietnia 2015 wprowadziła do sprzedaży swój zegarek. Pewnie każdy gadżeciarz o nim słyszał, a nieliczni kupili. Dlaczego nieliczni? A może dlatego, że Polska cały czas jest krajem 3ciej kategorii wg. Apple i ich nowe produkty trafiają do nas z opóźnieniem, tak też było z smarwatchem Apple Watch, który po dziś dzień nie jest oficjalne dostępny w naszym kraju. Sytuacja ta ma się zmienić, pół roku po oficjalnej premierze i rozpoczęciu sprzedaży zegarek Apple pojawi się na sklepowych półkach w salonach iSpot w Polsce! Dokładnie już 7 października 2015 będzie można stanąć w kolejce po swój czasomierz!

Zegarki podzielone są na 3 grupy:

Wszystkie oparte o system watchOS 2, procesor Apple S1, 512 MB RAM i 8GB przestrzeni dyskowej. Ceny zegarków będą zaczynać się od 1699zł (38mm)/ 1949zł (42mm) z serii SPORT do 80 000zł za zegarek pokryty 18-karatowym złotem z serii EDITION.

2

Co różni trzy serie? Przede wszystkim materiały z jakich są wykonane, paski i szkiełka chroniące ekran – tylko w najdroższej serii EDITION zastosowano szafirowe szkło, no ale.. wolałbym zamiast zegarka dla siebie i wybranki- kupić 2 pokojowe mieszkanie :)

1

Osobiście nie wiem czy się skuszę, Apple Watch to obecnie jeden z najdroższych smartwatchów na rynku, ale jak mówią statystyki jeden z najpopularniejszych. Sam Apple informuje, że 2/3 sprzedaży zegarków to najtańsze modele z serii SPORT. Cóż, zobaczymy, a wy staniecie w kolejce 7 października?

Autor: Łukasz Szendzielarz

Wieści z Rozładowani.pl