Poznajcie Apple Watch SE - budżetowy smartwatch od Apple - cena: 1299 zł | Apple Event 2020

Opublikowano 15.09.2020 19:32 Aktualizacja: 16.09.2020 9:47 -


Apple Watch SE staje się faktem. Budżetowa wersja smartwatcha od Apple właśnie została zapowiedziana, a będzie on kosztował 1299 zł. Właściwie wszystkie plotki się potwierdziły.

Punktualnie o godzinie 19 czasu polskiego Tim Cook pojawił się na ekranach. Na dzień dobry zapowiedział, że podczas tego wydarzenia zobaczymy iPada i Apple Watcha 6. Czy będzie jakaś niespodzianka?

Budżetowy Apple Watch SE

Apple Watch SE ma być następcą modelu Apple Watch 3, jednak już podczas Apple Event 2020 zapowiedziano, że będzie on 2 razy szybszy od trójki. Tańsza wersja nie będzie wyposażona w EKG, a także inne "bajery" znane z najnowszego modelu, czyli Apple Watch 6. Wykrywanie upadku, kompas i wysokościomierz, wodoodporna obudowa i śledzenie snu będą jednak dostępne!

apple watch se

Duży wyświetlacz Retina pozwala zobaczyć więcej jednym zerknięciem. Zaawanso­wane czujniki rejestrują Twój każdy ruch. A potężne funkcje dbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Przyznasz, że Apple Watch SE ma wiele do zaoferowania. Za mniej niż myślisz.

Apple Watch se - cena i dostępność

1299 zł to cena wyjściowa za nowego smartwatcha od Apple. W sprzedaży będzie już w ten piątek. Zamówienia ruszą jeszcze dzisiaj.

SE będzie posiadał oczywiście system watchOS 7, który Apple zaprezentował na WWDC.

Apple Watch 6 - nowości

Śledzenie snu ma być teraz wbudowane w Apple Watcha, a nowa apka pomoże w dokładnym myciu rąk, co ma znaczenie szczególnie w czasie pandemii koronawirusa.

Śledzenie Vo2 ma pomóc natomiast w śledzeniu wydolności naszego organizmu. To już było wcześniej zapowiadane.

Mierzenie saturacji, czyli poziom tlenu we krwi. Zupełnie nowa funkcja, która może przyciągnąć nowych użytkowników. Badanie zostaje wykonane w 15 sekund. Na razie nie wiadomo, czy będzie ona dostępna tylko w AW6, czy także w starszych modelach.

Wieści z Rozładowani.pl