Apple w swoim stylu reklamuje iPhone'a SE - zobacz "The Opening"

Opublikowano 20.04.2020 21:27 -


Ostatnie tygodnie bez wątpienia należą do Apple i ich premier. Nie jest tak, że wszystko jest oczywiście pozytywnie, bo nowe, kosmicznie drogie kółka dla Maca już zdążyłem skomentować w osobnym tekście. W tym samym mniej więcej czasie pojawił się nowy iPhone SE 2020. Jakimś cudem umknęła mi jednak reklama, która w typowy dla Apple sposób zachęca do zakupu nowego urządzenia.

W krótkim wideo nie można zobaczyć zbyt wiele zdjęć samego urządzenia, ale za to firma wydobywa w spocie najważniejsze cechy iPhone'a SE. Oczywiście zachwalany jest procesor A13 Bionic, który znany jest z modelu 11 Pro.

APPLE IPHONE SE – PARAMETRY

Na razie niewiele wiemy. Jedno jest pewne – telefon będzie posiadał oczywiście wyświetlacz Retina HD, tym razem o przekątnej 4,7 cala. Według informacji na stronie Apple, iPhone SE posiada “czip z iPhone 11 Pro” (A13). Oznacza to, że jego moc może być naprawdę niesamowita, biorąc pod uwagę możliwości wspomnianej “jedenastki”.

Na stronie produktu możemy także przeczytać, że nowy iPhone zarejestruje wideo w jakości 4K.

“W obudowie iPhone’a SE zmieściliśmy potężny mózg iPhone’a 11 Pro. To A13 Bionic – najszybszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Właśnie dzięki niemu niezwykle płynnie uruchamia się apki i gra w najnowsze gry oraz odkrywa nowe możliwości AR podczas pracy i zabawy”.

APPLE IPHONE SE – CENY I WARIANTY

Nowy model oprócz trzech wersji kolorystycznych będzie dostępny także w trzech wariantach pojemnościowych (i cenowych):

  • iPhone SE 64 GB – 2199,00 zł
  • iPhone SE 128 GB – 2449,00 zł
  • iPhone SE 256 GB – 2949,00 zł

Nowego iPhone'a SE 2020 można już zamawiać na stronach Apple.

Wieści z Rozładowani.pl