Apple udostępnia za darmo produkcje z oferty Apple TV+

Apple udostępnia za darmo produkcje z oferty Apple TV+

Opublikowano 10.04.2020 12:06 -


Netflix postanowił przyciąć jakość (okej, obniżyć bit rate swoich filmów), w ślad za nimi poszły inne serwisy streamingowe, a Apple? Apple stara się pomóc osobom spędzającym czas w domu i udostępnia za darmo swoje produkcje, które do tej pory były jedynie w ofercie Apple TV+.

Oczywiście na wstępie zaznaczę, że nie są to wszystkie produkcje firmy, ale zawsze to coś. Od dzisiaj wszyscy mający dostęp do Apple TV na swoich urządzeniach mogą obejrzeć Servant, Little America, For All Mankind, Dickinson, a także rozmowy Oprah na temat koronawirusa.

Nie sposób nie zauważyć, że na liście brakuje niestety The Morning Show, czyli flagowej produkcji Apple TV+. Fakt ten jednak nie powinien dziwić, bo serial okazał się hitowy, a wiele osób właśnie dla niego zdecydowało się na wykupienie dostępu do usługi. Osoby te mogłyby teraz czuć się lekko oszukane.

Apple TV dostępne jest na każdym urządzeniu z systemami iOS, macOS, iPadOS, tvOS.

Apple TV+ natomiast miało być odpowiedzią Apple na Netflixa, Hulu czy nawet HBO GO. Niestety mimo hucznych zapowiedzi dość szybko okazało się, że przebicie się w tej branży nie jest takie proste. Mimo bardzo wysokiej jakości produkcji dostępnych na Apple TV+ (przykładem jest przytaczany przeze mnie The Morning Show), oferta jest ciągle uboga.

Apple TV – wreszcie w moich rękach, idealne na koronawirusa – wrażenia

Apple TV – urządzenie idealne na kwarantannę!

Inną kwestią jest samo urządzenie Apple TV. Sam stałem się szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu i jest to jeden z lepszych zakupów ostatnich lat. Pomijając ofertę serwisu Apple TV+, na urządzeniu możemy odpalać bez problemu wszystkie inne serwisy streamingowe, nawet HBO GO, które (tak!) działa sprawnie. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, odsyłam do recenzji Apple TV mojego autorstwa.

Wieści z Rozładowani.pl