Apple ma zamiar ponownie przedłużyć użytkownikom subskrypcję usługi Apple TV+ za darmo. Przez kolejne miesiące będzie można bezpłatnie oglądać produkcje obecne na platformie. 

Kończy Ci się darmowy dostęp do Apple TV+? Spokojnie, będzie przedłużony do lutego

Apple przedłuży darmową subskrypcję Apple TV+

Jak podaje 9to5Mac, Apple ponownie będzie miało gest dla użytkowników, którzy nie anulowali swojego darmowego i już raz przedłużonego darmowego okresu korzystania z Apple TV+. Termin zakończenia subskrypcji wyznaczony na luty 2021 r. ulegnie przedłużeniu do lipca tego roku. Co więcej, 9to5Mac wskazuje, że będzie to dotyczyć także użytkowników, którym darmowy okres ma się zakończyć między lutym a czerwcem. W najgorszym wypadku będzie to przedłużenie o miesiąc, ale w najlepszym aż o sześć. Według informacji 9to5Mac Apple wystosuje do wszystkich kwalifikujących się do skorzystania z tej opcji użytkowników, wiadomość o przedłużeniu terminu.

Apple TV+ pojawia się na kolejnych sprzętach

Apple TV+ to usługa, która pojawia się natywnie na kolejnych sprzętach obecnych na rynku, m.in. konsolach Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S, ale także na telewizorach marki Sony.

Sony wydało aktualizację oprogramowania do wersji 6.4960. Poprawia ona szereg błędów, związanych, chociażby ze zniekształconym dźwiękiem Dolby Atmos, samoczynnym przełączaniem kanałów telewizyjnych, czasem systemowym, czy też zawieszaniem obrazu w trakcie streamingu wideo. Oprócz naprawy tych problemów wprowadzono kilka nowości. Najważniejszą jednak jest dodanie aplikacji Apple TV. Aktualizacja dostępna jest dla modeli telewizorów Sony z 2018, 2019 oraz 2020 r.

Listę telewizorów Sony, które otrzymały aktualizację, możecie sprawdzić w naszym wpisie.

Źródło: 9to5Mac


Posłuchaj nas!