Można śmiało powiedzieć, że wreszcie. Długo Apple kazało nam czekać na odświeżoną wersję Apple TV. Podobnie zresztą, jak na AirTag, ale to drugie wcześniej nie istniało. Apple TV natomiast, nie było odświeżane od czterech lat.

Teraz doczekaliśmy się, ale czy to jest w pełni odświeżona wersja? Nie sądzę. Apple od zawsze szczyci się genialnym designem, ale tym razem otrzymując tegoroczny Apple TV do ręki, różnicy w wyglądzie nie zobaczymy. Wszystko zapakowane jest do tej samej puszki, która jest na rynku od kilku lat. Zmieniło się jednak wnętrze.

Apple TV 4K 2021 z nowym procesorem

Największą zmianą jest oczywiście procesor. Tym razem dostaliśmy A12 Bionic, który jest wychwalany przez Apple ze względu na jego wydajność. Oprócz procka sporo zmian systemowych i nowych funkcji, a także zupełnie nowy, przebudowany pilot zdalnego sterowania, z nową powierzchnią reagującą na dotyk daje Ci pełną kontrolę.

  • Apple TV 4K (2. generacji) łączy to, co najlepsze w telewizji, z dostępem do ulubionych usług Apple. Wideo 4K HDR z wysokim klatkażem i obsługa standardu dźwiękowego Dolby Atmos sprawią, że poczujesz się w domu jak w kinie – bez względu na to, czy wybierzesz mecz czy film. Możesz oglądać treści z apek Apple TV+, Amazon Prime Video, Netflix i Disney+, a także kanały na żywo w serwisach Hulu, YouTube TV i Sling TV.
  • Pilot Apple TV Remote (2. generacji) z nową powierzchnią reagującą na dotyk daje pełną kontrolę. Możesz klikać tytuły, przewijać playlisty i szybko znajdować interesujące Cię sceny, wykonując palcem okrężny ruch po zewnętrznej krawędzi.

Apple TV 4K dostępny jest w dwóch wariantach: 32GB i 64GB. Ten pierwszy kosztuje 899,00 PLN, a drugi – 999,00 PLN. Zamówienia można składać od 30 kwietnia.


Posłuchaj nas!