Apple Special Event 2019 - podsumowanie konferencji w kilku punktach

Apple Special Event 2019 - podsumowanie konferencji w kilku punktach

Opublikowano 11.09.2019 8:11 -


Wielka konferencja Apple Special Event, na którą na pewno czekało wielu z Was, już się zakończyła, dostarczając nam naprawdę dużej ilości informacji o nadchodzących urządzeniach oraz funkcjach. Postanowiłam zebrać dla Was zbiór wszystkich największych nowości, jakie już niebawem będą dostępne na rynku oraz pokrótce o nich opowiedzieć.

Wpis ten skierowany jest przede wszystkim do osób, które nie miały możliwości obejrzenia transmisji na żywo z najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w tym roku. Apple przygotowało naprawdę wiele nowości, zaskakując nie tylko swoich fanów, ale na pewno także konkurencję (i to nie tylko z branży mobile). Co więc w tym roku zaprezentował amerykański producent?

Apple TV+ z darmowym rocznym okresem próbnym

Czy tylko dla mnie brzmi to dość absurdalnie? Wprowadzając roczny okres próbny dla wszystkich nowych sprzętów, a później opłatę miesięczną rzędu $4.99 Apple swoją usługą ma szansę nie tylko przebić Netflixa, ale i również Disney+, który jeszcze nie zdążył zadebiutować. Usługa ma pojawić się w ponad 100 krajach, w tym także w Polsce. Można się więc spodziewać, że już niebawem, zamiast rozmawiać o najnowszych premierach na Netflixie, będziemy omawiać serie zapowiadane przez Apple.

apple tv +

Najnowszy iPad z ekranem 10.2”

Apple podczas swojej konferencji postanowiło zaprezentować aż dwa modele iPada: ten tradycyjny siódmej generacji oraz najnowszy iPadOS. O tym drugim więcej możecie poczytać w artykule Przemka, ja z kolei poświecę nieco więcej uwagi standardowemu modelowi. Zacznijmy więc od tego, że zaprezentowany tablet Apple jest nieco większy niż te przedstawiane do tej pory. Mimo nieznacznej różnicy na pewno wpływa to na komfort użytkowania. Model ten wyposażono w specjalne złącze magnetyczne, które pozwala na podłączenie klawiatury oraz procesor Bionic A10. Cena zaczyna się od $329.

ipad

Apple Watch z zawsze włączonym wyświetlaczem

Jak już mogliście przeczytać w moim poprzednim artykule, Apple zaprezentowało najnowszego Apple Watch serii 5 z nowoczesnym wyświetlaczem. Posiada on tryb ciągłego czuwania (i to przy maksymalnym oszczędzaniu baterii!) dzięki wykorzystaniu nowej technologii. Wprowadzenie takiej funkcji to odpowiedź na dotychczasowe prośby użytkowników. Na rynku będą dostępne dwie wersje smartwatcha, a trafi on do sprzedaży 20 września. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

apple watch

O najnowszym iPhone 11 chyba nie muszę wspominać. Przemek bardzo szczegółowo opisał każdy z dostępnych modeli, ich specyfikację oraz ceny. Jeśli więc jesteście zainteresowani konkretnymi informacjami na temat smartfona, zajrzyjcie TUTAJ.

iphone 11

Jak widać cała konferencja to wiele nowości, które mogą okazać się naprawdę przełomowe. Wiele z nich zagości na rynku już niebawem, na niektóre trzeba będzie jeszcze poczekać. Przyznajcie się, jakiego urządzenia/funkcji nie mogliście się doczekać najbardziej?

Wieści z Rozładowani.pl

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja i dwóch redaktorów! [Zobacz]