Apple przypadkowo ujawnia, że iPhone 12 będzie bez notcha?!

Apple przypadkowo ujawnia, że iPhone 12 będzie bez notcha?!

Opublikowano 17.02.2020 13:57 -


Przyznaję, że ta informacja brzmi dość nieprawdopodobnie, ale pojawiły się plotki, że Apple przez przypadek ujawniło informacje, iż nowy iPhone nie będzie posiadał Notcha. Jak do tego doszło? W ofercie sklepu pojawił się plecak jednego z zewnętrznych producentów, w plecaku natomiast oprócz tableta był właśnie smartfon, bez notcha.

O całej sprawie poinformował na Twitterze Ben Geskin, często przekazujący wiarygodne informacje na temat Apple i ich sprzętu. Oczywiście całą sprawę traktuję z przymrużeniem oka, podobnie zresztą jak Geskin. Pamiętajmy, że są to tylko rendery zewnętrznego producenta. Niemniej jednak taka wizja iPhone’a mi się podoba.

Przypomnijmy, że Apple na tę chwilę nie ujawniło praktycznie żadnych informacji na temat iPhone 12, wiele wiemy natomiast o zbliżającej się premierze iPhone’a SE 2. Ma to być budżetowa wersja iPhone’a, a według przecieków jego cena może być dość niska i wynosić zaledwie 399 dolarów.

iPhone 12 natomiast powinien pojawić się na rynku we wrześniu. Według przecieków możemy przypuszczać, że nowy model flagowca od Apple będzie posiadał nowy kolor. Ma być to Midnight Green. Drugim kolorem może być natomiast ciemny granat, podobny do tego ze słuchawek Beats Solo Pro.

Wygląd nowego iPhone’a ma być zbliżony do iPada Pro. Oznacza to zatem, że krawędzie będą bardziej zaostrzone, niż było to w ostatnich modelach. Z tyłu nie powinno zajść natomiast wiele zmian w porównaniu do iPhone’a 11. Kwestią sporną jest oczywiście ilość obiektywów.

We wrześniowej serii powinno pojawić się trzy rozmiary iPhone’ów. Każdy z nich będzie odpowiednikiem i lepszym następcą modeli z roku 2019. Oczywiście, jeśli w marcu nie pojawi się iPhone SE2, jest szansa, że dołączy on do wrześniowej premiery i będzie czwartym modelem.

Wieści z Rozładowani.pl