Apple nie przyzwyczaił nas specjalnie do prezentów. W tym szczególnie do dawania czegoś za darmo. Słowo rabat wydaje się nie istnieć w ich słowniku, a tutaj niespodzianka. Choć, że nie są to obniżki godne Xiaomi, to nadal jest to miły gest z ich strony. W AppStore w najbliższych dniach znajdziemy specjalne dodatki do znanych aplikacji, jak i darmowe gry.

Choć użytkownicy Apple powinni otrzymać poprzedniego wieczoru e-maile promujące świąteczne dodatki w wybranych grach oraz przyszłe promocje, warto przypomnieć o akcji, gdyż jest ona ograniczona czasowo. Cała akcja trwa od dziś do 29.12, dlatego się śpieszcie.

Specjalne dodatki

appstorebonuses 800x874

Dodatki świąteczne znajdziecie w najpopularniejszych grach – Fortnite, PUBG, Candy Crush Saga, Minecraft, Homescapes i Clash of Clans. Niektóre z dostępnych bonusów są bezpłatne, podczas gdy inne wydają się zakupami w aplikacji, jak opisano poniżej:

  • Fortnite – Zdobądź ekskluzywny pakiet świątecznych ubrań na ograniczony czas, startuje od 24 grudnia.
  • PUBG – Limitowany kombinezon Świętego Mikołaja i skrzynki z zaopatrzeniem.
  • Candy Crush Saga – Zdobądź wyjątkowe przedmioty, których działanie jest wydłużone dwukrotnie.
  • Minecraft – Zdobądź 1 darmową skórkę i 1 wolny świat już teraz.
  • Homescapes – darmowa paczka małych monet i przedmiotów jest twoja!
  • Clash of Clans – otrzymuj 5 razy więcej gadżetów dzięki limitowanym pakietom świątecznym.

Dodatkowe, jednodniowe promocje

Poza powyższymi promocjami i specjalnymi paczkami Apple oferuje osobne, jednodniowe bonusy zaczynając od 24 grudnia. Na dzisiejszy dzień przypada możliwość zakupu 1 z 2 specjalnych pakietów do gry Looney Tunes World of Mayhem albo, jeżeli ktoś preferuje aplikację od gier, trzymiesięcznej subskrypcja w cenie jednego miesiąca w Canva.

Domyślam się, że każdy oczekiwał, chociażby swoistego giveaway, gdzie po prostu dostajemy za darmo aplikację, grę, film czy książkę jak to miało już miejsce kilka lat temu. Choć były to raczej stare tytuły, zawsze miło otrzymać tego rodzaju prezent. Osobiście mam nadzieje, że Apple zaskoczy mnie w trakcie którejś z jednodniowych ofert i zwyczajnie dostaniemy coś ciekawego. Tak czy inaczej, warto obserwować.