Apple pracuje nad własnym zegarkiem? W sieci już są wizualizacje

Apple pracuje nad własnym zegarkiem? W sieci już są wizualizacje

Opublikowano 11.02.2013 10:54 - 1


Wygląda na to, że Apple nie próżnuje. Coraz ciekawsze informacje pojawiają się w sieci i nie mówię tutaj o kolejnych ajpadach tysiąc czy innych ajfonach o których jest zawsze głośno. Tym razem to coś zupełnie nowego, coś czego Apple w swojej stajni nie posiada. Mowa o… zegarku.

Oczywiście wszystkie te informacje obracają się w świecie plotek, jednak New York Times, który powołuje się na zaufane źródło wewnątrz Apple powoduje, że coś w tej plotce może być. Serwis Mashable jednak studzi emocje, snując domysły, że jeśli jest w tym trochę prawdy to nie należy liczyć na to, że iWatch zobaczymy przy najbliższych konferencjach Apple. Ten projekt należy raczej traktować jako odległy, dobrym przykładem niech będzie popularne Google Glass.

Oczywiście fani marki nie próżnują i już tworzą swoje własne koncepty. Muszę przyznać, że niektóre z nich wyglądają bardzo ciekawie i mogą się podobać. Powołując się jednak na wcześniej wspomniane Google Glass, które są naprawdę innowacyjne, o tyle nie sądzę by ów zegarek od Apple mógł czymś niebywałym zaskoczyć. Poczekamy, zobaczymy – tym czasem kilka najciekawszych konceptów potocznie nazywanego: iWatch.

Wieści z Rozładowani.pl