Apple pokazuje nowego iPada! Laptop to czy jeszcze tablet?

Apple pokazuje nowego iPada! Laptop to czy jeszcze tablet?

Opublikowano 10.09.2019 19:33 -


“Nigdy nie byliśmy bardziej podekscytowani przyszłością iPadów” – takimi słowami Tim Cook zapowiedział nowego iPada. Według zapewnień Tima, nowy tablet od Apple ma być dwa razy szybszy.

Oczywiście urządzenie oparte będzie o zupełnie nowy i wreszcie dedykowany system iPadOS. Według zdjęć na prezentacji, nowe iPady będą wyposażone w dedykowaną klawiaturę.

Niestety rozczarowuje fakt, że podstawowy model nadal będzie z dość grubymi ramkami. Oprócz tego dostaniemy trochę już przestarzały TouchID. A przypomnijmy, że jest to już 7. generacja iPadów.

Apple iPad 2019 – cena

Tim Cook zapewnił, że nowe iPady są wykonane w 100% z materiałów nadających się do recyklingu. Cena nowego iPada 10,2-calowego ma zaczynać się od 329 dolarów. Dostępny będzie od 30 września.

Warto zaznaczyć, że kupując iPada, ale także inne nowe urządzenie Apple, otrzymamy na dzień dobry roczny abonament na usługę video od Apple – Apple TV+.

Oficjalnie: iPhone 11 zaprezentowany, najwyższa półka!

Pytanie jest takie: czy warto przesiadać się na nowego iPada? Mają poprzednie generacje, raczej nie dostaniemy nic nowego, oprócz klawiatury rzecz jasna.

Artykuł jest aktualizowany.

Wieści z Rozładowani.pl