Apple otwiera właśnie pierwszy pływający sklep - robi wrażenie

Opublikowano 8.09.2020 13:13 -


Będzie to 512. na świecie sklep Apple. Będzie to jednak nietypowy sklep, bo pływający. A jeśli ma być nietypowy, to nie może to być nigdzie indziej, niżeli w Singapurze. Otwarcie nowego sklepu Apple 10 września, ale firma już teraz zapraszam do wirtualnego spaceru po wnętrzach.

Budynek robi wrażenie już na samych wizualizacjach, które krążą po sieci od pewnego czasu. Teraz jednak doczekaliśmy się prawdziwych zdjęć, a wrażenie są jeszcze większe!

Pierwszy pływający sklep Apple

apple nso marina bay sands exterior 09072020 Full Bleed Image.jpg.large 2x scaled

"Nie możemy być bardziej podekscytowani otwarciem zapierającego dech w piersiach Apple Marina Bay Sands w Singapurze, opierając się na naszym zaangażowaniu w to wyjątkowe miejsce, które rozpoczęło się ponad 40 lat temu. Nasz pełen pasji i utalentowany zespół jest gotowy powitać społeczność w naszym nowym sklepie i zapewnić opiekę i wsparcie, które kochają nasi klienci na całym świecie".

-powiedziała Deirdre O'Brien, wiceprezes Apple ds. Handlu detalicznego

Budowla została zaprojektowania z inspiracji... rzymskiego Panteonu. Dokładniej chodzi rzecz jasna o charakterystyczną kopułę. Zapewnia ona dostęp dziennego światła z każdej strony budynku. W środku wyposażenie nietypowe - znajdziemy tam drzewa, które przypominają zielone miasteczko.

apple nso marina bay

Wewnątrz znajduje się wielki ekran, ma być on wykorzystywany do prezentacji organizowanych przez Apple, a także do występów artystów i muzyków z Singapuru.

Dodatkowa sala? Proszę bardzo - pod wodą!

Atrakcją budowli ma być dodatkowa sala konferencyjna. Nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie fakt, że usytuowana jest na dolnym poziomie, czyli pod wodą.

apple nso marina bay sands curated apple products tech

W Apple Marina Bay Sands w Singapurze zatrudniono zespół, który składa się z 148 pracowników. Ekipa posługuje się łącznie 23 językami, a pierwszy raz powitają gości o godzinie 10 w czwartek, 10 września. Jeśli planujecie wypad do Singapuru, to koniecznie musicie odwiedzić ten sklep Apple!

źródło: apple.com

Wieści z Rozładowani.pl