Coraz więcej firm oferuje pakiety swoich usług. Pozwalają one wykupować różnego rodzaju usługi, które w pakiecie są tańsze, niż kupowane oddzielnie. W sierpniu informowaliśmy Was o doniesieniach na temat pakietu usług, nad którym pracuje Apple. Właśnie pojawiły się dane, które potwierdzają takie przedsięwzięcie. Czy Apple One zobaczymy podczas najbliższego eventu Apple? Czy może w późniejszym terminie?

Apple Event 2020 zapowiedziany! Nowości Apple poznamy 15 września!

Apple One w kodzie aplikacji Apple Music

Najnowszych informacji o Apple One dostarcza serwis 9to5Google. Portal podaje, że rozłożył na czynniki pierwsze najnowszą wersję beta aplikacji Apple Music na Androida. Okazuje się, że zawiera ona informacje na temat Apple One. Pakiet usług ujmowany jest w kodzie pod właściwą nazwą, jak i pod kryptonimem „aristotle”. W kodzie aplikacji znaleziono fragmenty sugerujące włączenie Apple Music do pakietu usług Apple One. Jednocześnie odnaleziono komunikat informujący o nieobciążaniu użytkownika za dwie subskrypcje jednocześnie (Apple Musi oraz Apple One). Jak wskazuje 9to5Google, nie będzie możliwe zarządzanie subskrypcją z poziomu aplikacji na Androidzie. Konieczne będzie wykorzystanie do tego sprzętu od Apple.

iPhone 12 – wszystko, co wiemy przed premierą nowego modelu od Apple

Pakiet usług od Apple

Wcześniej Bloomberg donosił, że Apple chce zaoferować użytkownikom Apple One. Pakiet usług firma miałaby zaprezentować podczas premiery iPhone 12. Serwis podawał, że najniższy pakiet może zawierać Apple Music oraz Apple TV+. Kolejny ma składać się z usług zawartych w najniższym pakiecie, a jego wzbogaceniem ma być Apple Arcade. W następnym pakiecie ma pojawić się dodatkowo Apple News+. Ostatni, najbogatszy i najdroższy pakiet, ma zawierać wszystkie dotychczasowo wymienione usługi, a ponadto iCloud. Dzięki zastosowaniu pakietów usług możliwe będzie zaoferowanie użytkownikom niższej ceny pakietu, w porównaniu do subskrybowania każdej usługi oddzielnie. Tym sposobem Apple może zyskać nowych subskrybentów kolejnych swoich usług, które nie cieszą się dużą popularnością.

Apple otwiera właśnie pierwszy pływający sklep – robi wrażenie

Apple One poznamy na najbliższym evencie?

Ciekawe, czy zatem poznamy Apple One na najbliższym evencie, czy może następnym. Bez względu na to, pakiet usług może okazać się oszczędnym rozwiązaniem. Ostatnio zacząłem korzystać z Apple Music oraz Apple TV+, więc nawet najniższy pakiet, zawierający te usługi, byłby dla mnie interesujący, o ile faktycznie cena za niego będzie niższa niż subskrypcja usług oddzielnie.

Źródło: 9to5Google


Posłuchaj nas!