Inną kwestią jest fakt, że Spotify szykuje podwyżki cen swoich subskrypcji. Oznacza to, że Apple One ze swoją najniższym pakietem za 24,99 złotych staje się najlepszą opcją.

PAKIET APPLE ONE – CO WCHODZI W SKŁAD?

Zacznijmy od pakietu podstawowego, gdzie klient otrzymuje wspomniany dostęp do Apple Music, ale także dostęp do Apple TV+, Apple Arcade i 50 GB przestrzeni w iCloud. Cena? Pewnie pomyślicie, że jak to bywa w przypadku Apple – kosmiczna. Nic bardziej mylnego. Koszt takiego „zestawu” to 24,99 zł miesięcznie. Czyli 5 zł więcej niżeli Spotify.

apple one

Jeszcze ciekawiej wygląda pakiet „dla rodziny”. Tam za kwotę 39,99 zł miesięcznie, otrzymujemy to, co powyżej, ale 200 GB przestrzeni w iCloud. Dodatkowo – co najważniejsze – taką usługą możemy dzielić się z najbliższymi (do 5 osób). Gdzie tkwi haczyk? Na razie takowych brak, co dziwne.

Apple One – aktywacja, jak włączyć?

Wystarczy przejść do swojego profilu iCloud w urządzeniu z iOS lub iPadOS. W tym celu:

  • Wchodzimy w Ustawienia
  • Klikamy nazwę naszego profilu (zazwyczaj imię i nazwisko)
  • Wybieramy „Subskrypcje”
  • Pojawi się opcja „Korzystaj Apple One”, w którą klikamy

Następnie mamy do wyboru dwa pakiety, zgodnie z powyższym cennikiem. Wybieramy odpowiedni dla siebie i zatwierdzamy. Później już postępujemy według wskazówek i dodajemy swoją formę płatności. To wszystko – Apple One zostało aktywowane.


Posłuchaj nas!