Apple. Nowe (suszarki) słuchawki AirPods Pro w połowie przyszłego roku - raport

Opublikowano 22.07.2020 15:57 -


Sporo z Was na pewno pamięta nowe słuchawki od Apple, czyli AirPodsy w wersji Pro. Memów było dość sporo, z tego względu, że sprzęt przypominał nic innego, jak suszarki w wersji mini.

Teraz serwis DigiTimes donosi, że nowa generacja AirPodsów Pro pojawi się w przyszłym roku. Źródłem wiadomości jest niezawodny analityk Apple, czyli Ming-Chi Kuo.

Twierdzi on, że powinna wejść do produkcji na przełomie roku, a do sprzedaży w połowie następnego.

Co nowego w AirPods Pro II generacji?

Przede wszystkim specjalne czujniki (light sensor), które mają wspomagać analizę stanu zdrowia. Apple nie ukrywa, że monitoring zdrowia jest istotny w rozwoju przyszłych produktów. Według przecieków AirPodsy Pro pozwolą na monitorowanie tętna, a także zliczanie liczby koków. Smartwatch w wersji słuchawkowej? Na pewno jego uzupełnienie.

Poznajcie sznurek do… bezprzewodowych AirPods za 230 zł

Wygląd AirPodsów II generacji

Na razie nie jest pewne, czy design słuchawek dousznych od Apple ulegnie zmianie. Poprzedni model zakrawał o satyrę, jednak przyjął się na świecie. Na łamach DailyWeb Daniel tak opisywał wygląd ówczesnej wersji:

"Dwie patrzące na siebie suszarki — to chyba najlepszy komentarz (i to w dodatku naszego czytelnika) do tego, co zobaczyliśmy. Nowe informacje wskazują jednak, że jest to już faktem. To, co zobaczyliśmy, opiera się na mockupie, który powstał z tego, co wyciekło z linii montażowej albo jakiegoś wczesnego projektu. Trzeba jednak przyznać, że Michael Rieplhuber odwzorował wygląd słuchawek bardzo dokładnie – pokazując, jakie plany ma Apple."

Jak będzie w przyszłorocznym modelu? Obyśmy zamiast suszarek otrzymali coś znacznie ładniejszego. Tego na pewno życzą sobie fani Apple na całym świecie.

Wieści z Rozładowani.pl