Trwa właśnie pierwsza tegoroczna konferencja Apple Event. Tim Cook preentuje najnowsze sprzęty Apple, a na pierwszy ogień poszedł oczekiwany tablet iPad Air.

Chociaż wcześniej Cook pozwolił sobie na pochwalenie się osiągnięciami oryginalnych produkcji Apple TV+, które zebrały mnóstwo nagród i pokazały, że to był genialny ruch ze strony Apple. Apple TV+ w swojej ofercie otrzyma rozgrywki ligi MLB.

Apple iPad Air 2022

Na tego iPada czekało wielu użytkowników. W najlżejszym iPadzie znajdziemy również nową kamerkę 12MP, która wyposażona została w szerokokątny obiektyw. Standardem już jest oczywiście obsługa sieci 5G.

R E K L A M A

Zrzut ekranu 2022 03 8 o 19.16.27

Kamera 12 MP z szerokim kątem. Chociaż kamera w iPadach nigdy nie robiłą furory, a robienie zdjęć iPadem wyglądało kiczowato, to warto dostrzec nową jakość. iPad Air 2022 otrzyma obsługę sieci 5G, a także złącze USB-C.

ipad air 2022

Do nowego iPada Air podepniemy najnowsze klawiatura i Apple Pencil drugiej generacji.

Apple iPad Air 2022 cena

Cena nowego iPada Air wynosi 599 dolarów, sprzedaż rusza już w piątek, a dostawy planowane są na 18 marca 2022. Dostępne są dwie wersje: 64 i 256 GB . Oczywiście podzielone będą jeszcze na te z obsługą SIM i tylko z WiFi.

iPad Air 2022 dostępny jest w 6 kolorach.

Wydarzenie Apple Event trwa, aktualizujemy ten tekst na bieżąco, jak tylko pojawią się polskie ceny i pełna specyfikacja – na pewno dodamy te informacje.


Posłuchaj nas!