Nastał nieubłagalnie wrzesień. Dla fanów marki Apple jest to miesiąc kluczowy w każdym roku. To właśnie teraz poza nielicznymi wyjątkami, Apple prezentuje swoje najnowsze sprzęty. Nie inaczej będzie i teraz, a firma z Cupertino oficjalnie poinformowała, że event odbędzie się 14 września, czyli w najbliższy wtorek.

Czego możemy spodziewać się po tegorocznym, wrześniowym Apple Event? Przede wszystkim najnowszego iPhone’a 13. Ten będzie zapowiedziany na 99,9% i tylko cud mógłby to zmienić. Na razie jednak nie wiadomo w jakich terminach iPhone 13 pojawi się w sklepach, bo poprzedni rok pokazał, jak olbrzymie znaczenie na dostawy ma pandemia.

R E K L A M A

Apple Event 14 września – co pokaże Apple?

iPhone 13

Nowy iPhone 13 ma być dostępny podobnie jak jego poprzednik z ubiegłego roku, w czterech wariantach:

  • iPhone 13 mini
  • iPhone 13
  • iPhone 13 Pro
  • iPhone 13 Pro Max

We wszystkich modelach Apple odświeży aparaty, a także wymieni wyświetlacze na te 120 Hz. Całość ma być zasilana wzmocnionymi bateriami, pozwalającymi na jeszcze dłuższą pracę na jednym ładowaniu.

Apple Watch 7

apple watch series 7 jon prosser

Apple Watch 7 również powinien pojawić się we wrześniu, a tutaj już gigantyczne zmiany. Smartwatch Apple otrzyma zupełnie nowy design, zbliżony do tego, który Apple wdraża do innych sprzętów. Chodzi oczywiście o bardziej kwadratowe kształty, jak ma to miejsce w przypadku iPadów Pro od kilku lat, a także iPhone 12. Ostatnie przecieki sugerują również, że Apple Watch 7 ma mieć większą kopertę. W obu przypadkach będzie to 1mm więcej, co da nam dwa modele: 41 i 45 mm.

Słuchawki douszne AirPods 3 od Apple

W tym samym czasie firma Tima Cooka powinna zaprezentować najnowsze słuchawki AirPods 3, które do złudzenia mają – sprzętowo – przypominać model AirPods Pro. Różnica między „trójkami” a wersją Pro ma być taka, że tegoroczne AirPodsy nie otrzymają aktywnej redukcji szumów. Przełoży się to rzecz jasna na niższą cenę w porównaniu z AirPods Pro.

Na DailyWeb.pl jak co roku będziemy na biężąco śledzić i relacjonować przyszłotygodniowy Apple Event. Postaramy się jak najdokładniej przekazać wszystkie nowinki, które zaprezentuje Tim Cook ze swoją ekipą.


Posłuchaj nas!