Apple Arcade - nowa usługa gamingowa od Apple

Apple Arcade – nowa usługa gamingowa od Apple

Opublikowano 25.03.2019 19:52 Aktualizacja: 26.03.2019 11:49 -


Konferencja Apple przynosi kolejne nowości. Po Apple News, Apple Card i  Apple News+ otrzymujemy zapowiedź serwisu dla graczy. Apple Arcade to usługa skierowana dla miłośników rozgrywek mobilnych.

Apple Arcade to nic innego jak kolejna płatna usługa od Apple. Gry mobilne w abonamencie — chyba tak najprościej można opisać nowość subskrypcyjną firmy z Cupertino.

Po wykupieniu abonamentu otrzymamy nielimitowany dostęp do płatnych gier dostępnych w App Store. Rynek gier mobilnych ciągle się rozwija, zatem jest to dobra wiadomość dla wszystkich miłośników takiej rozrywki.

Usługa dostępna będzie na iOS, macOS, Apple TV. Nie uświadczymy w niej reklam, a w abonamencie dostaniemy ciągłe aktualizacje. Podobnie jak w przypadku usługi Apple News, firma zapewnia, że nie będzie zbierała żadnych danych. To już kolejne podkreślenie dbałości przez Apple o prywatność.

Apple Arcade będzie dostępne w ponad 150 krajach jeszcze w tym roku. Można zatem przypuszczać, że przynajmniej ta usługa trafi do naszego kraju. Na razie brak informacji na temat cen abonamentu.

Wieści z Rozładowani.pl