Apex Legends – wystartował pierwszy sezon

Apex Legends – wystartował pierwszy sezon

Opublikowano 20.03.2019 21:04 -


Gra, która szturmem wzięła fanów (ale też przeciwników) Battle Royale, ma już za sobą premierę pierwszego sezonu. Do Apexa trafiły nowe skórki oraz kolejna postać.

Przecieki dotyczące nowego bohatera krążyły po sieci już od jakiegoś czasu, ale od wczoraj stały się faktem. Octane, bo tak nazywa się kolejna postać Apex, jest już dziewiątym herosem gotowym do walki o tytuł czempiona. Tak opisany został na stronie EA Games:

Pewnego dnia Octavio Silva był strasznie znudzony. Prawdę mówiąc, nudził się codziennie. Następca wiecznie zajętego dyrektora firmy Silva Pharmaceuticals nie miał w życiu jasnego celu, więc umilał sobie czas, dokonując śmiertelnie niebezpiecznych wyczynów, z których nagrania udostępniał swoim fanom w postaci holofilmów. Tamtego dnia Octavio postanowił, że spróbuje pobić rekord okrążenia lokalnego wyścigu, wyrzucając się w kierunku mety za pomocą granatu.

Sądząc po protezach obu nóg, wybryk Octane nie zakończył się szczególnie szczęśliwie. W dalszej części biogramu czytamy, że sztuczne kończyny zamontowała mu inna z bohaterek Apex, znana graczom jak Lifeline. Wśród umiejętności Octane znajdziemy stymulant (poruszanie się jest szybsze o 30% przez sześć sekund, ale pochłania część zdrowia), samoregenerację (przez pewien czas automatycznie przywraca zdrowie) i odskocznię (możliwość rozłożenia trampoliny, która wystrzeli sojuszników w powietrze).

apex

Za grę w pierwszym sezonie Apex (niezależnie od wykupienia lub nie pakietów) każdy otrzyma:

  • 1 legendarną skórkę z Dzikich Kresów
  • 5 pakietów Apex
  • 18 statystyk do śledzenia z Dzikich Kresów

Gdyby kusił Was płatny udział to: za przepustkę bojową zapłacimy 950 monet Apex, a za pakiet przepustki bojowej 2800 monet. W drugiej opcji otrzymujemy 25 dodatkowych poziomów. W sumie w sezonie do zgarnięcia się 100 unikalnych nagród.

Więcej przeczytacie na stronie EA.

Wieści z Rozładowani.pl