Apex Launcher Pro dostępny za free

Apex Launcher Pro dostępny za free

Opublikowano 17.09.2018 10:13 -


W sklepie Google Play znaleźć można tysiące launcherów – od tych mocno skomplikowanych z animacjami 3D, do najprostszych, w których za wiele pozmieniać się nie da. Wśród tego wszystkiego wyróżnić można kilka wyjątkowo dobrych aplikacji tego typu, dających możliwość zmiany każdego elementu, który nam przeszkadza; gotowych do pełnego spersonalizowania konfiguracji pulpitu etc. Apex Launcher Pro jest jedną z nich.

Apex Launcher, bo o nim mowa, to na mojej prywatnej liście druga najlepsza nakładka na interface graficzny użytkownika. Prym nadal trzyma Nova Launcher, ale z bardzo niewielką przewagą. Głównie jest to już chyba po prostu moje przyzwyczajenie. Oba launchery dają maksimum opcji do personalizowania telefonu. Chcesz pozbyć się przycisku aplikacji, ale nadal mieć je wszystkie ulokowane w innym miejscu niż pulpit? Nie ma problemu, rozwiniesz listę jednym z wielu gestów, które możesz zaprogramować. Ukrywanie aplikacji? Też jest. To i wiele, wiele więcej.

APEX LauNcher

Dziś trafiłem na informacje, że Apex jest dostępny za free w wersji PRO, odblokowującej wiele funkcji, które klasycznie są niedostępne bez opłat. Są to takie opcje, jak: wyświetlanie liczby powiadomień danej aplikacji przy ikonie programu, większa liczba programowalnych gestów, dodatkowe efekty przewijania itp. Skoro można mieć to bez ponoszenia dodatkowych kosztów to, czemu nie, prawda?

Muszę jednak w tym miejscu delikatnie ostudzić Wasz zapał i chęć popędzenia do sklepu Google. Ta wersja Apex PRO to licencja lokalna, a więc będzie działać tylko na urządzeniu, na którym ją zainstalowaliśmy i to tylko do czasu aż jej nie usuniemy jej albo nie zmienimy telefonu. Nie jest to duży minus za oszczędność 18 złotych. Poza tym, okres ten można potraktować jako czas na przetestowanie Apex Launcher – gdy w nim się zakochacie, kupicie normalną licencję.

Instrukcja

Jak zacząć cieszyć się z darmowej wersji PRO Apex? Wchodzimy do sklepu Google, szukamy Apex Launcher w wersji darmowej i instalujemy. Gdy aplikacja będzie już na naszym urządzeniu, wystarczy, że wejdziemy w ustawienia i klikniemy „Notification Badge” zgodnie ze screenem.

Wyświetli nam się regulamin, który należy zaakceptować. Teraz jedynie restart aplikacji dzieli nas od cieszenia się nowymi opcjami.

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć mile spędzonych chwil przy personalizowaniu telefonów.

Wieści z Rozładowani.pl