Układ strony został zachowany, tj. dwe boksy, jeden zawierający ostatnie artykuły, drugi z miejscem na reklamy i miniblog. W nagłówku pojawił się dość ciekawy, nie irytujący slajder treści, a także dwie grafiki promujące konkretne treści. Graficzne reklamy po prawej stronie powodują wrażenie przeładowania ilością grafik i kolorów, lepiej byłoby moim zdaniem umieszczenie treści np. minibloga. Wiadomo jednak, że reklamy muszą być skuteczne, więc ich umieszczenie tam nie jest z pewnością przypadkowe.

Jeśli chodzi o pozostałe drobiazgi, które moim zdaniem winny zostać poprawione to, wydaje mi się, że czytelniej dla oka byłoby zmniejszyć czcionkę w sekcji Mikro Blog – tak by nie była tej samej wielkości co treść w boksie po lewej stronie. Ewentualne użycie opacity czy też użycie jaśniejszego koloru czcionki by treści z lewej części nie zlewały się z częścią prawą. Generalnie po prawej stronie panuje lekki chaos, opacity: 0.8 na całość i byłoby po kłopocie ;-) Sami sprawdźcie na poniżej wizualizacji:

System komentarzy domyślny dla WordPress został zastąpiony, popularnym silnikiem Disqus. To dobra wiadomość dla użytkowników, gdyż pozwala on na autoryzację za pomocą wybranych profili na portalach społecznościowych, więc komentowanie staję się naprawdę wygodne. Ogólny efekt poza, w moim odczuciu drobiazgami, które można dopracować – jest jak najbardziej na plus.