Antyweb przedstawia nowego bloga - AntyApps

Antyweb przedstawia nowego bloga – AntyApps

Opublikowano 18.10.2011 10:54 Aktualizacja: 18.10.2011 14:39 -


Grzegorz Marczak, osoba której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, na swoim blogu poinformował o uruchomieniu nowego serwisu – AntyApps. Jeżeli chodzi o jego formę, to jest to postać bloga, działającego analogicznie do popularnego Antyweb.pl.

Serwis dedykowany jest dla fanów aplikacji mobilnych, znajdziemy tam trzy najpopularniejsze systemy operacyjne dla urządzeń przenośnych (Android, iOS i Windows). AntyApps skupi się głównie na recenzowaniu najciekawszych aplikacji i gier, zostawiając rynek telefonów i producentów.

Będzie to miejsce gdzie użytkownicy różnej maści smartphonów codziennie znajdą recenzje i zapowiedzi ciekawych aplikacji mobilnych. Gdyby to był startup to powiedziałbym, że problemem jaki chce rozwiązać jest trudne dotarcie do ciekawych mobilnych produkcji na systemy takie jak Android, iOS i za chwilę WP7. Na AntyApps nie będzie natomiast newsów i informacji o rynku mobilnym, producentach telefonów i generalnie żadnych rzeczy nie związanych z aplikacjami.

Sam serwis prezentuje się dość estetycznie, dobrana kolorystyka nie drażni oka. Jest przyjemnie i sielankowo. Co ważne, pewna dziura w rynku została z impetem uzupełniona. Życzę sukcesów.

Wieści z Rozładowani.pl