And the winner is - czyli Axure wędruje do...

And the winner is – czyli Axure wędruje do…

Opublikowano 20.02.2015 14:33 - 28


Nasz (przedłużony o tydzień) konkurs na zaprojektowanie naszego headera z top postami dobiegł już końca. Musimy przyznać, że sporo się zdziwiliśmy, ponieważ doszły do nas tylko dwa zgłoszenia.

 

Poniżej znajdziecie screeny zgłoszonych prac oraz linki do pobrania kodu źródłowego. Z racji takiej ilości zgłoszeń postanowiliśmy nagrodzić obu uczestników, werble, licencjami Axure! Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może. Tak się stało, wygrali obaj! Karol & Konrad. K&K’s, prawie jak M&M’s :) Które rozwiązanie wyląduje na głównej dailyweba? Okaże się w najbliższym czasie – naradzamy się w naszej tajnej kwaterze. Obie prace zgodnie z umową są już zakodowane a ich CSS pozwala na skalowanie – dobra robota.

Praca Karola:

Link do pobrania pracy

desktop

Praca Konrada:

Link do pobrania pracy

grid1

 

Który wam się bardziej podoba?

Chciałbym podziękować obu Panom za udział w tym konkursie, myślę, że się opłacało. Skontaktujcie się ze mną w sprawie transferu wygranej: [email protected]

Ale to nie wszystko – pozostała nam jeszcze jedna licencja Axure RP PRO do rozdania. Macie jakieś pomysły na zadanie do wykonania? :)

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz