Kolejna gra wskakuje za darmo do Epic Games Store.

Serwis Epic Games toczy ciągłą walkę z Apple, jednak dalej robi swoje i co tydzień daje radochę wielu fanom gier. Nie inaczej jest i tym razem, a kolejny głośny tytuł pokazuje, że konkurencyjny Steam chyba złapał zadyszkę.

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy za free NBA2K21, co zostało dość dobrze przyjęte. W tym tygodniu Epic zaskoczył i udostępnił Among Us, która to pozycja bardzo długi czas biła rekordy sprzedaży, teraz jednak jest dostępna za darmo. Planszówka osadzona jest w kosmosie, grają w nią tysiące ludzi na świecie. Zobaczcie zresztą sami.

R E K L A M A

Among Us za darmo w Epic Games Store

Graj z 4-10 graczami online lub przez sieć lokalną, próbując przygotować swój statek kosmiczny do odlotu — ale uważaj, ponieważ jeden lub więcej losowych graczy spośród członków załogi to Impostorzy, którzy chcą Was pozabijać!

Żyj jako członek załogi — ukończ wszystkie powierzone Ci na statku zadania, by wygrać, i uważaj na Impostorów! Zgłaszaj zwłoki i zwołuj nadzwyczajne spotkania, by przegłosować wszystkich Impostorów. Tylko wybieraj ostrożnie! Graj jako Impostor — wywołuj zamęt, skradaj się i wrabiaj niewinnych gapiów! Wygrasz, gdy zabijesz wszystkich członków załogi — czy jesteś prawdziwym mistrzem sabotażu? Możliwość personalizacji — wybierz sposób, w jaki chcesz grać! Dodaj więcej Impostorów, zadań, zmniejsz widoczność i inne. A wszystko to ze stylem, który sobie wybierzesz — dobierając ulubione kolory, stroje i kapelusze. Rozgrywka międzyplatformowa — graj ze znajomymi na PC oraz urządzeniach z systemami Android i iOS!