Mieszanka wybuchowa, która przy zastosowaniu odpowiedniej reżyserii i scenariusza staje się czymś absolutnie wyjątkowym. Mowa oczywiście o „American Horror Story”.

Musicie zobaczyć małą zapowiedź i obsadę, którą będziemy mieli przyjemność spotkać w nadchodzącym 10 sezonie.

American Horror Story 10

Na oficjalnym Instagramowym profilu American Horror Story pojawiła się informacja o nowym sezonie z tajemniczym podpisem

Więcej horroru niż możecie znieść. Premiera American Horror Stories 15 lipca wyłącznie na #FXonHulu.

Kilkusekundowy filmik z charakterystycznym dla serialu klimatem, naszpikowanym niepokojem i złem, to przedsmak zupełnie nowej serii, która, podobnie jak poprzednie, wygląda bardzo interesująco.

Obsada American Horror Story 10

Ryan Murphy przygotował dla nas kolejną opowieść grozy, w której zobaczymy twarze nam już znane i kilka zupełnie nowych. Już w roku 2020 – kiedy jeszcze nie spodziewaliśmy się opóźnienia serialu z powodu pandemii – w mediach społecznościowych Murphy’ego pojawiło się zdjęcie, które zapowiadało smaczki 10 sezonu.

Pierwszą informacją, która mnie osobiście bardzo ucieszyła, jest fakt, że w obsadzie zobaczymy Macaulaya Culkina. Nikt nie pasuje mi tak do tego pokręconego serialu jak wyrośnięty Kevin (już nie „sam w domu”), który jest równie sympatyczny, co creepy.

Macaulay pojawił się na zdjęciu z gwiazdą Leslie Grossman na Instagramie Murphy’ego, a sam twórca napisał:

W ten sposób nadchodzi coś złego. American Horror Story, sezon dziesiąty.

Miód na moje uszy (. ❛ ᴗ ❛.).

Zaskoczeniem za to, w załodze American Horror Story, jest wschodząca gwiazda światowego modelingu i córka Cindy Crawford – Kaia Gerber. Nie jest co prawda to jej debiut – mogliśmy zobaczyć ją wcześniej w dramacie „Sister Cities” – ale muszę przyznać, że jestem bardzo ciekawa, jak odnajdzie się w sadze mrocznych opowieści.

Ze znanych twarzy zobaczymy Frances Conroy, czy Codyego Ferna i niestety nie będzie już okazji spotkać na srebrnym ekranie Emmy Roberts. Niewątpliwie za nadchodzącym kolejnym sezonem kryje się wiele ciekawych wątków, na punkcie których ponownie oszaleje niejeden fan horroru.

Co prawda moje serce skradł najbardziej drugi sezon i jak na razie pozostałe nie są w stanie go przebić ale to, co Murphy przygotowuje tym razem, wydaje się bardzo, bardzo ciekawe. Czekam więc z niecierpliwością, będąc w pełni gotowa na kolejne perełki!