Skupiając się na największych serwisach streamingowych w Polsce, czyli na Netflix i HBO GO, łatwo zapomnieć o tych mniejszych. Jednak to właśnie tam można znaleźć naprawdę ciekawe perełki, których próżno szukać gdzie indziej.

Tak jest i w tym tygodniu, bo Amazon Prime Video Polska zostało zasilone porządnymi produkcjami, które przyciągną przed ekran fanów seriali i filmów. Jeśli więc w trakcie wakacyjnego urlopu nad polskim morzem dopadły was deszcze, to wpadajcie na Amazona.

Amazon Prime Video nowości

The Rolling Stones: From the Vault – No Security – San Jose ’99

Nakręcony w San Jose Arena podczas trasy koncertowej The Rolling Stones No Security, ten koncert ukazuje zespół w szczytowej formie grającego set, który rozciąga się od przebojowych singli z połowy lat sześćdziesiątych do aktualnego wówczas albumu Bridges To Babylon.

The Rolling Stones: From the Vault – Hampton Coliseum – Live in 1981

Hampton Coliseum Live In 1981 był częścią amerykańskiej trasy zespołu w 1981 roku i był najbardziej udaną trasą tego roku, przynosząc rekordową sprzedaż biletów w wysokości 50 milionów dolarów.

Za tych, co na morzu

Podczas kawalerskiego weekendu Danny trafia na występ lokalnego zespołu szantowego. Zachwycony ich autentycznością próbuje skłonić mężczyzn do podpisania kontraktu z wytwórnią. Rybacy jednak bardziej cenią sobie przyjaźń i rodzinne więzy, niż niesprecyzowaną wizję fortuny i sławy. By zdobyć ich przychylność, Danny musi zmienić swoje podejście do życia i ocenić, co tak naprawdę jest miarą sukcesu

Cyd Waleczny

Po śmierci ojca Sancho, Alfonso i García zostają władcami Kastylii, Leónu i Galicji. Spory między braćmi sprawią, że Półwysep Iberyjski zamieni się w wielkie pole bitwy. Ruy zostaje pasowany na rycerza i jest już o krok od spełnienia marzeń, które nie ziściły się jego ojcu. Jednak by to osiągnąć, będzie musiał poświęcić wszystko, co ukochał.

Sekrety z przeszłości

Ocalała po Holocauście Maja przyjeżdża do Nowego Jorku. Poślubia Amerykanina, zamieszkuje w domku na przedmieściu i próbuje odbudować swoje życie. Kiedy wydaje się że odnalazła spokój i rodzinne szczęście, w jednym z mieszkańców rozpoznaje nazistowskiego zbrodniarza.

Wojna o Jutro

Podróżnicy w czasie z roku 2051 przybywają z pilną wiadomością: za 30 lat ludzkość będzie przegrywać wojnę ze śmiertelnie niebezpiecznymi obcymi. Jedyną szansą dla świata jest dołączenie do walki żołnierzy i cywili z teraźniejszości. Dan Forester, ojciec pragnący uratować Ziemię dla swojej córki, podejmuje współpracę z genialnym naukowcem i ze swoim wyobcowanym ojcem, aby odmienić los planety.