Amazon Prime Video - zobaczcie, co nowego w bibliotece serwisu

Opublikowano 24.07.2020 18:29 -


Piątek to czas przeglądu ofert serwisów streamingowych dostępnych w naszym kraju. Oczywiście w Polsce stale króluje Netflix, daleko za nim jest HBO GO, a ostatnio zaobserwować można wzrost popularności taniego Amazon Prime Video Polska.

W serwisie regularnie pojawiają się mocne pozycje, nie inaczej jest i w tym tygodniu. Sam nadrabiam zaległości, chociażby Supernatural, którego finałowy sezon powstał.

Kandydat

Kandydat” przeplata wątki szpiegostwa, polityki i przestępczości w dzisiejszym Meksyku. Dwóch agentów CIA pracuje pod przykrywką, by pokonać najbardziej okrutnego bossa narkotykowego w Meksyku. Ostatecznie odkrywają jednak najciemniejsze sekrety najwyżej postawionych polityków w kraju.

Theatre: A Love Story

Nagata (Yamazaki) to scenarzysta i reżyser podupadającej trupy teatralnej. Pewnego dnia zakochuje się z wzajemnością w Saki (Matsuoka), młodej kobiecie, która przybyła do Tokio, by zostać aktorką. Zadowolona Saki dostrzega jego talent, lecz Nagata sądzi, że tylko jako spełniony dramaturg będzie mógł ją uszczęśliwić. Praca stwarza między nimi coraz większy dystans.

Black Ghost

Czarny Duch sledzi zycie bylego komandosa mieszkajacego w miescie kontrolowanym przez przestepcow. Przyjmujac kontrakt od corki znanej pary, ktora zostala zabita, Czarny Duch wyrusza na poszukiwanie zabojcow. Ale czy zlamie obietnice znalezienia odpowiedzi?

Boronia Boys

https://www.youtube.com/watch?v=6W0l47So4Yo

Dwoch podmiejskich mezczyzn kradnie zbiory twardych smieci, aby sfinansowac podroz dookola swiata.

Czarne słońce

W tym miejscu politycy, lokalne interesy, pieniądze i przestępcy toczą walkę o władzę. Kiedy tutejszy kapłan zostaje zamordowany, miasteczko pogrąża się w chaosie. Kino Europa zaprasza na premierę Czarnego słońca - kryminału o morderstwie, upadku, żądzach i najmroczniejszych motywach. Osadzony na Bałkanach lat 30.

Breathe: Walka z czasem

Zamaskowany człowiek uprowadza 6-latkę i stawia rodzicom dość osobliwe żądanie. Aby ocalić córkę, dr Avinash Sabharwal musi zabić konkretną osobę! Tymczasem Kabir Sawant zagłębia się we wrogim środowisku delhijskiego wydziału kryminalnego. Kiedy prowadząc śledztwo poznaje Avinasha, rozpoczyna się psychologiczna gra pełna kłamstw i oszustw. Jak daleko posunie się Avinash, aby uratować swoją córkę?

opisy: Amazon Prime Polska (pisownia oryginalna)

Wieści z Rozładowani.pl