Amazon Prime Video - zobacz listę nowości [lipiec 2020]

Opublikowano 6.07.2020 21:19 -


Należę do tej grupy osób, które dopiero niedawno zaczęły odkrywać Amazon Prime Video. Nie powinno to dziwić, bo nasz rynek zdominował Netflix w połączeniu z HBO GO.

Platforma Amazon Prime ciągle u nas się rozwija, oferta jest na pewno ciekawa, a już na pewno ambitna. Mniejsza ilość produkcji niż u konkurencji nie oznacza porażki, wręcz przeciwnie - pozycje te są na wysokim poziomie!

Amazon Prime Video Polska - nowości

Jak ukraść Księżyc

Gru ma ambicje, by zostać „największym złoczyńcą świata”. Razem z zastępem złośliwych minionków planuje zbrodnię stulecia – kradzież Księżyca. Niecne plany pokrzyżują mu trzy dziewczynki.

Minionki rozrabiają

Gru, jego słodkie córeczki i psotne Minionki wracają wraz z nowymi, niezapomnianymi postaciami w kontynuacji światowego hitu. Gru porzucił status superzłoczyńcy na rzecz superojca, a Liga Antyzłoczyńców zrekrutowała go, by wytropił nowego genialnego przestępcę i uratował świat. Razem z tajną agentką Lucy Wilde i nieprzewidywalnymi Minionkami, Gru musi zachować przykrywkę.

Mad Men - 7 sezonów

W piątym sezonie tego docenionego przez widzów i krytyków serialu poznajemy dalsze losy Dona Drapera, genialnego dyrektora kreatywnego, który często zagląda do kieliszka.

Szybcy i wściekli 6

Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez i inne gwiazdy dostarczają ogromnej dawki adrenaliny w kolejnej części przebojowej serii. Hobbs (Johnson) rozpracowuje organizację utalentowanych i śmiertelnie niebezpiecznych kierowców, której przywódcy (Luke Evans) pomaga Letty (Rodriguez), uznana za zmarłą dawna miłość Doma (Diesel).

Skazany na śmierć

Chociaż poczuli już smak wolności, będą musieli wrócić do więzienia i podjąć próbę kolejnej, najtrudniejszej dotąd ucieczki. W pełnym napięcia i zwrotów akcji trzecim sezonie PRISON BREAK MICHAEL SCOFIELD zostaje niesłusznie wtrącony do Sony, panamskiego więzienia jak z koszmaru, gdzie nie ma żadnych zasad, strażników ani szans na ucieczkę.

You Never Know

Ten film dokumentalny opowiada o jednej z najbardziej utytułowanych pilotek paralotniowych w historii. Klaudia pokazuje przez całą swoją karierę, że jeśli naprawdę czegoś chcesz, nie ma sposobu, aby cię powstrzymać. Niezależnie od wielu trudności udaje jej się zdobyć tytuł mistrza świata w 2013 roku. Ale nie poprzestała na tym.

How to Survive Being Single

[Dostępne od 26 czerwca] Serial opowiada o grupie trzydziestoparoletnich przyjaciół, którzy chcą być szczęśliwi. To historia o pielęgnowaniu relacji i poszukiwaniu sensu w życiowym chaosie. Po drodze przyjaciele odkryją, że choć ich osobiste dramaty, takie jak miłość i samotność, zdają się nie do pokonania, to wcale takie nie są.

Wieści z Rozładowani.pl