Codziennie wskakują nowe pozycje, dlatego zbieram je zawsze w jedno miejsce. W tym tygodniu nie jest inaczej, do Amazon Prime wskoczyło kilka nowych filmów, zobaczcie zatem, co nowego.

Dynastia

Sezon pierwszy. Próby i udręki dwóch zwaśnionych rodzin, Carringtonów i Colbyów, bogatych w ropę rodzin w Denver w Kolorado.

OSO – DOKUMENT

Imperium luksusu i biżuterii ze swoją własną ikoną – MIŚ – tak samo kochany i nienawidzony, zmienił rodzinę jubilerów z Manresy w globalne przedsiębiorstwo. Historia ciężkiej pracy i sukcesu. Saga, która zmieniła świat modnej biżuterii. Z wywiadami z najbardziej znanymi osobistościami ze świata sztuki, mody i designu. Film, który odkrywa prawdziwy wszechświat TOUS.

WYSŁANNIK – FILM

W mieście rządzonym przez starożytnych Bogów, wyrokowiec Clay dostaje ostatnie zlecenie.

JA, PASTAFARIN: HISTORIA LATAJCEGO POTWORA SPAGHETTI

Z milionami wierzących na całym świecie, Kościół Latającego Potwora Spaghetti jest najszybciej rozwijającą się religią na świecie. Ja, Pastafarin, podąża za kilkoma odważnymi członkami nowego kościoła, którzy walczą o swoją wolność religijną. Po drodze, Pastafarianie zmuszają nietolerancyjnych sceptyków do odpowiedzi na pytanie: „Czym w ogóle jest prawdziwa religia?”

SPRAWY WEWNĘTRZNE

Petr jest dobrze zapowiadającym się śledczym kryminalnym. Wierzy w siłę honoru i sprawiedliwości. Kiedy jednak odkrywa mroczną tajemnicę swoich przełożonych, staje się ofiarą śmiercionośnego planu zagrażającego jego życiu i karierze.

SQUARE ONE: MICHAEL JACKSON

Square One to szczegółowe śledztwo mające na celu zbadanie zarzutów nękania chłopca, które zostały postawione przeciwko Michaelowi Jacksonowi w 1993 roku. Dzięki rozmowom z ludźmi bezpośrednio zaangażowanymi w te wydarzenia dokument ujawnia nowe dowody.

Zobacz także: Jakie komedie romantyczne na Netflix obejrzeć? Oto nasza lista!

W CIENIU

W cieniu to historia podwójnego zabójstwa widziana oczami Pavla, młodego wirusologa wysłanego do Szumawy, gdzie ma on za zadanie zbadać przypadki szerzącej się w okolicy wścieklizny.