Amazon Prime Video Polska - sporo nowości w lipcu

Opublikowano 19.07.2020 21:31 -


W ostatnich tygodniach Polacy tłumnie zaczynają rejestrować się w Amazon Prime Video. Oferta serwisu, który jest tak niedoceniany w naszym kraju, stale się powiększa.

Sam oglądam niektóre pozycje z zapartym tchem. Niedawno pojawił się kolejny sezon serialu "Supernatural", którego próżno było szukać wcześniej gdziekolwiek indziej. Zobaczcie, co nowego w Amazon Prime Video Polska.

Nowości Amazon Prime Video

Nie z tego świata

W premierowym odcinku finałowego sezonu Sam (JARED PADALECKI), Dean (JENSEN ACKLES) i Castiel muszą obronić świat po tym, jak wszystkie duże z Piekła zostały uwolnione z powrotem na Ziemię.

Breathe: Walka z czasem

Zamaskowany człowiek uprowadza 6-latkę i stawia rodzicom dość osobliwe żądanie. Aby ocalić córkę, dr Avinash Sabharwal musi zabić konkretną osobę! Tymczasem Kabir Sawant zagłębia się we wrogim środowisku delhijskiego wydziału kryminalnego. Kiedy prowadząc śledztwo poznaje Avinasha, rozpoczyna się psychologiczna gra pełna kłamstw i oszustw. Jak daleko posunie się Avinash, aby uratować swoją córkę?

Mad Men

Po sześciu latach spędzonych w urokliwym Nowym Jorku lat 60. żegnamy się z agencją Sterling Cooper & Partners efektownym sezonem finałowym.

Szybcy i wściekli 6

Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez i inne gwiazdy dostarczają ogromnej dawki adrenaliny w kolejnej części przebojowej serii. Hobbs (Johnson) rozpracowuje organizację utalentowanych i śmiertelnie niebezpiecznych kierowców, której przywódcy (Luke Evans) pomaga Letty (Rodriguez), uznana za zmarłą dawna miłość Doma (Diesel).

Skazany na śmierć

Michaelowi udało się zorganizować ucieczkę z Fox Rivers, by wyrwać z więzienia starszego brata, Lincolna, odsiadującego wyrok za morderstwo, którego nie popełnił. Po drugiej stronie więziennego muru bracia wraz z grupą pozostałych skazańców stają się celem narodowego polowania, które ostatecznie prowadzi ich do tropikalnej Panamy.

BREATHE

Breathe to indyjski serial o życiu zwykłych ludzi mierzących się z niezwykłymi okolicznościami. Kabir (A. Sadh), wyśmienity i niekonwencjonalny śledczy wydziału kryminalnego, składa w całość pozornie niezwiązane ze sobą zgony dawców organów, które prowadzą do niebywałego podejrzanego – miłego Danny’ego (R. Madhavan). Kabir nie spocznie, zanim nie rozwiąże sprawy i nie wymierzy sprawiedliwości.

BOHEMIAN RHAPSODY

Film “Bohemian Rhapsody” celebruje zespół Queen, ich muzykę i niezwykłego wokalistę Freddiego Mercury’ego, który przeciwstawił się konwencjom, aby stać się jednym z najbardziej lubianych artystów.

YOU NEVER KNOW

Ten film dokumentalny opowiada o jednej z najbardziej utytułowanych pilotek paralotniowych w historii. Klaudia pokazuje przez całą swoją karierę, że jeśli naprawdę czegoś chcesz, nie ma sposobu, aby cię powstrzymać. Niezależnie od wielu trudności udaje jej się zdobyć tytuł mistrza świata w 2013 roku. Ale nie poprzestała na tym.

Wieści z Rozładowani.pl