Ambitne pozycje wskakują regularnie do biblioteki Amazon Prime Video Polska. Postanowiłem zebrać ostatnie aktualizacje w jedno miejsce. Zobaczcie, co nowego w Prime Polska!

Wdowy

Uznany reżyser Steve McQueen (12 Years a Slave) i współautorka scenariusza Gillian Flynn (Gone Girl) przedstawiają niesamowity, współczesny thriller kryminalny z potężną obsadą!

The Last Narc

W 1985 roku amerykański agent DEA, Enrique „Kiki” Camarena, został porwany, a następnie torturowany i zamordowany przez meksykańskich baronów narkotykowych. Trzydzieści pięć lat później dawni członkowie kartelu postanowili zdradzić szczegóły tego zajścia. Oto opowieść o Camarenie i kartelu narkotykowym, który zinfiltrował, a także o agencie, który ryzykował wszystkim, by odkryć prawdę.

BLACK GHOST

Czarny Duch sledzi zycie bylego komandosa mieszkajacego w miescie kontrolowanym przez przestepcow. Przyjmujac kontrakt od corki znanej pary, ktora zostala zabita, Czarny Duch wyrusza na poszukiwanie zabojcow. Ale czy zlamie obietnice znalezienia odpowiedzi?

CZARNE SŁOŃCE

W tym miejscu politycy, lokalne interesy, pieniądze i przestępcy toczą walkę o władzę. Kiedy tutejszy kapłan zostaje zamordowany, miasteczko pogrąża się w chaosie. Kino Europa zaprasza na premierę Czarnego słońca – kryminału o morderstwie, upadku, żądzach i najmroczniejszych motywach. Osadzony na Bałkanach lat 30.

THE TARGET

Claudia nigdy nie spodziewala sie, ze bedzie stac w kaplicy i czytac pochwale na pogrzebie meza, poniewaz mowi o problemie, ktory zabral jej mezowi, a jej zycie, ich przyjaciele i rodzina zdaja sobie sprawe, ze ich wlasne doswiadczenia nie sa wyjatkowe. Znecanie sie odgrywa role w naszym zyciu.

Wolfblood

Maddy Smith jest niemal zwyczajną nastolatką, mieszkająca z rodzicami w niewielkim miasteczku pod lasem. Niemal zwyczajną – Maddy jest wilkokrwista! Wilkokrwiści, są w połowie wilkami i w połowie ludźmi, i mają wiele niezwykłych mocy: są szybcy, silni, mają wyczulone zmysły i mogą przemieniać się z jednej postaci w drugą.

THEATRE: A LOVE STORY

Nagata (Yamazaki) to scenarzysta i reżyser podupadającej trupy teatralnej. Pewnego dnia zakochuje się z wzajemnością w Saki (Matsuoka), młodej kobiecie, która przybyła do Tokio, by zostać aktorką. Zadowolona Saki dostrzega jego talent, lecz Nagata sądzi, że tylko jako spełniony dramaturg będzie mógł ją uszczęśliwić. Praca stwarza między nimi coraz większy dystans.

opisy: Amazon Prime Polska (pisownia oryginalna)


Posłuchaj nas!