W serwisie Amazon Prime Video stale goszczą światowe hity i klasyczne pozycje, których próżno szukać u konkurencji. Dawno nie wpadaliśmy do oferty Prime Video, jednak serwis cieszy się ciągle olbrzymią popularnością w naszym kraju.

Amazon Prime Video nie posiada tak głośnych oryginalnych hitów, jak Netflix czy HBO GO, ale nie zmienia to faktu, że za rozsądną cenę możemy oglądać naprawdę światowe hity. Zobaczcie zatem, co obejrzeć.

Nowości Amazon Prime Video

Śmiertelne odliczanie

Kiedy mężczyzna porywa młodego chłopca, Ray musi uratować to niewinne dziecko.

Mścicielka

Po przebudzeniu i odkryciu, że przeszedł tajną operację, zabójca szuka zemsty.

Pewnego razu w Deadwood

Mistrz rewolweru musi w trzy dni odszukać uprowadzoną dziedziczkę majątku. Nie ma wyboru, bo siostra dziewczyny podała mu truciznę, a antidotum jest w rękach porwanej.

Ucieczka z Pretorii

Republika Południowej Afryki, rok 1978. Dwaj członkowie zdelegalizowanego Afrykańskiego Kongresu Narodowego zostają aresztowani za produkcję i kolportaż ulotek wzywających do walki z apartheidem. Osadzeni w Pretorii, skazani na łaskę brutalnych strażników, wiedzą, że by przeżyć, muszą wyrwać się zza krat. Wspólnie z grupą innych więźniów politycznych zaczynają opracowywać plan ucieczki…

Rajskie miasto

Powiązany z okultyzmem kontrowersyjny zespół rockowy wraz ze swoimi współpracownikami usiłuje utrzymać się w chaotycznym przemyśle muzycznym na zachodnim wybrzeżu, podczas gdy na jaw wychodzi niepokojący sekret wokalisty i młodej groupie.

Bernie

Uwielbiany przez mieszkańców miasteczka grabarz zaprzyjaźnia się z bogatą wdową. Wkrótce kobieta znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

Drugie życie króla

Historia mężczyzny, który udaje własną śmierć i przybiera nową tożsamość, aby uciec przed życiem, a następnie spotyka kobietę, która również próbuje uciec przed przeszłością.

Między wierszami

Pisarz u szczytu swojego literackiego sukcesu odkrywa, jak wysoką cenę musi zapłacić za kradzież cudzej pracy.

Projekt Dinozaur

Grupa badaczy udaje się na wyprawę do afrykańskiej dżungli w poszukiwaniu mitycznego wodnego stworzenia.

Kobieta z piątej dzielnicy

Tom Ricks ucieka po głośnym skandalu do Paryża, gdzie planuje napisać książkę i powoli odzyskać rodzinę. Z planów nic nie wychodzi, a jego życie dodatkowo komplikuje znajomość z tajemniczą Margit.


Posłuchaj nas!