W bibliotece Amazon Prime znajduje się całkiem pokaźna oferta kultowych seriali, a także filmów. Myślę, że to dobra okazja do nadrobienia zaległości, bo jesienne wieczory przed nami. Zobaczcie zatem, co obejrzeć na Amazon Prime Video Polska.

Ja, Pastafarin: Historia Latajcego Potwora Spaghetti

Z milionami wierzących na całym świecie, Kościół Latającego Potwora Spaghetti jest najszybciej rozwijającą się religią na świecie. Ja, Pastafarin, podąża za kilkoma odważnymi członkami nowego kościoła, którzy walczą o swoją wolność religijną. Po drodze, Pastafarianie zmuszają nietolerancyjnych sceptyków do odpowiedzi na pytanie: „Czym w ogóle jest prawdziwa religia?”

Sprawy wewnętrzne

Petr jest dobrze zapowiadającym się śledczym kryminalnym. Wierzy w siłę honoru i sprawiedliwości. Kiedy jednak odkrywa mroczną tajemnicę swoich przełożonych, staje się ofiarą śmiercionośnego planu zagrażającego jego życiu i karierze.

Square One: Michael Jackson

Square One to szczegółowe śledztwo mające na celu zbadanie zarzutów nękania chłopca, które zostały postawione przeciwko Michaelowi Jacksonowi w 1993 roku. Dzięki rozmowom z ludźmi bezpośrednio zaangażowanymi w te wydarzenia dokument ujawnia nowe dowody.

W cieniu

W cieniu to historia podwójnego zabójstwa widziana oczami Pavla, młodego wirusologa wysłanego do Szumawy, gdzie ma on za zadanie zbadać przypadki szerzącej się w okolicy wścieklizny.

Puszkin: ostatni pojedynek

Dzięki utworom pisanym w charakterystycznym stylu, Aleksander Puszkin stał się jednym z najpopularniejszych europejskich pisarzy. Dzieła oparte na wydarzeniach z życia autora uczyniły z niego postać ponadczasową.

Utopia

Utopia to thriller spiskowy przedstawiający losy młodych fanów trudnego do zdobycia komiksu o tym samym tytule. Zawarty w nim spisek okazuje się istnieć naprawdę, a przepowiadana zagłada oraz koniec świata, jaki znamy, zmusza grupkę nerdów do rozpoczęcia pełnej zwrotów akcji gry o wysoką stawkę. Poznane informacje wykorzystują, by ratować siebie, przyjaciół, a ostatecznie naszą cywilizację.

Poszukiwacze prawdy

Poszukiwacze prawdy z Nickiem Frostem i Simonem Peggiem to komedia o ekipie badaczy zjawisk paranormalnych. Ujawniają i filmują spotkania z duchami w całym Zjednoczonym Królestwie – odwiedzają opuszczone szpitale psychiatryczne i nieznane bunkry II wojny światowej. Gdy ich paranormalne doświadczenia przybierają na częstotliwości, odkrywają przerażający spisek mogący mieć śmiertelne konsekwencje.