W tym tygodniu również pojawiło się kilka nowości, a jesień będzie równie interesująca. Za wyborem Amazon Prime Video przemawia zdecydowanie dość niska cena. Warto wykupić abonament i sprawdzić, co serwis ma w swojej ofercie.

Braterstwo krwi

Brice morduje ludzi dla zabawy za każdym razem, gdy loguje się do swojej ulubionej gry. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość puka do drzwi mężczyzny. Policja podejrzewa go o zamordowanie czterech kobiet.

24 GODZINY – 8 SEZONÓW

Rozpoczyna się dzień wyborów prezydenckich. Jack Bauer kończy grę w szachy z córką Kimberly, która krótko po tym wymyka się z domu. Jack, który kieruje rządową jednostką antyterrorystyczną CTU, zostaje pilnie wezwany z powodu doniesień o potencjalnym zamachu na życie kandydata na prezydenta, Davida Palmera. Tymczasem Teri, żona Jacka, wyrusza na poszukiwania córki.

KOŚCI – 12 SEZONÓW

Dramatyczny serial o antropolożce kryminalistycznej, która pomaga rozwiązywać przestępstwa, gdy zawodzą inne metody. Serial jest oparty na rzeczywistej pracy Kathy Reichs.

PODWÓJNE KŁOPOTY

Marek prowadzi idealne życie. Ma stabilną pracę, perspektywy na awans i świetnie się bawi umawiając z dwiema dziewczynami na raz. Kiedy jednak spędza noc w niewłaściwym mieszkaniu, wszystko zaczyna się komplikować.

CUDA RZYMU

Rzym, rok 1947. Wojna się skończyła, ale miasto wciąż leczy powojenne rany. W takiej atmosferze dziewięć kobiet za chwilę zostanie matkami.

KTO SIEJE WIATR…

W samym środku negocjacji ceny uranu między Francją a Nigrem, dochodzi do porwania. Zagrożone jest bezpieczeństwo zakładników i całej francuskiej placówki dyplomatycznej.

MORDERSTWO NA MONT BLANC

Na lodowcu pod Mont Blanc porucznik Martin Le Kerrec prowadzi sprawę dotyczącą odnalezionego ciała młodego mężczyzny. Wkrótce okazuje się, że to sprawa morderstwa z tajemnicami i rozbojem w tle.

OPIEKA RODZICIELSKA

Kiedy Giulio i Veronica postanowili mieć drugie dziecko nie przypuszczali nawet, że ta decyzja może kosztować ich małżeństwo.

opisy: Amazon Prime Polska