Amazon Prime Polska z kolejnymi nowościami - zobacz, co ciekawego do obejrzenia

Opublikowano 14.06.2020 21:05 -


Ostatnio zaobserwowałem, że już nie tylko Netflix i HBO GO budzą Wasze zainteresowanie, ale ewidentnie szukamy czegoś nowego. Amazon Prime Video Polska to ciągle raczkujący serwis VOD, ale z każdym tygodniem rośnie w siłę.

Kolejna aktualizacja, to kolejne mocne pozycje, a koronnym przykładem są "Małe ogniska", które biją rekordy oglądalności w Polsce. Nic tak chyba nie przyciągało do Amazon Prime, jak właśnie serial z Reese Witherspoon.

Amazon Prime Polska - lista nowości

LEGO City Adventures

Astronauci docierają na orbitę Marsa i przygotowują się do odpalenia swoich sond, ale Tippy Dorman ma inne plany.

Lurking Woods

Grupa przyjaciół udaje się na wycieczkę zjazdową do lasu w poszukiwaniu przygody. Kiedy zgadzają się zagrać w chowanego w poszukiwaniu partnera, wkrótce zdają sobie sprawę, że nieznany morderczy napastnik również bierze udział w ich małej grze, zamieniając ich podróż w terror i nieład.

El Presidente

Sergio Jadue, menadżer prowincjonalnego klubu piłki nożnej w Chile, niespodziewanie staje na czele reprezentacji narodowej. Upojony władzą, zostaje protegowanym ojca chrzestnego futbolu, Julia Grondony. Równolegle pomaga FBI rozpracować największą siatkę korupcyjną w świecie piłki nożnej i wysłać prezesów wszystkich południowoamerykańskich związków za kratki.

Gina Brillon: The Floor Is Lava

Gina Brillon zawsze miała specyficzne podejście do kolei losu. Przyjmowała je z humorem i czupurnością typową dla Latynoski urodzonej na Bronksie. W swoim trzecim stand-upie nie hamuje się wcale, opisując swoje dzieciństwo, kulturę, w której wyrosła i proces zmiany swojego życia z bycia singielką na szczęśliwą żonę mężczyzny pochodzącego ze Środkowego Zachodu.

LEGO Bohaterowie Marvela: Czarna Pantera

Ulysses Klaue i Eric Killmonger wracają, by obrabować kopalnie vibranium w Wakandzie, tym razem z pomocą szalonego tytana Thanosa. Czy Czarna Pantera zdoła pokrzyżować ich niecne plany, nawet mając do pomocy najwspanialszych bohaterów na Ziemi?

W poszukiwaniu wielkości

W oczach największych sportowców wszechczasów „W poszukiwaniu wielkości" to filmowa podróż w tajemnice geniuszu.

The Vast of Night

Nowy Meksyk, koniec lat 50. XX wieku. Pewnej nocy młoda telefonistka Fay (Sierra McCormick) i charyzmatyczny DJ radiowy Everett (Jake Horowitz) odbierają niezwykłe częstotliwości, które mogą na zawsze zmienić ich miasto i przyszłość.

opisy: Amazon Prime Video Polska

Wieści z Rozładowani.pl