Do tej pory Amazon Prime Video w naszym kraju był mocno niedoceniany – rzadko kiedy wskakiwał na podium, bo oprócz Netflixa i HBO GO wyprzedzał go nawet Player. Teraz się to zmienia, zobaczcie co nowego na Amazon Prime!

LEGO City Adventures

Astronauci docierają na orbitę Marsa i przygotowują się do odpalenia swoich sond, ale Tippy Dorman ma inne plany.

7500

Terroryści próbują przejąć kontrolę nad samolotem lecącym z Berlina do Paryża, a opanowany drugi pilot stara się ocalić życie pasażerów i załogi, nawiązując zaskakującą więź z jednym z porywaczy.

The Aeronauts

W 1862 roku nieustraszona pilotka Amelia Wren (Felicity Jones) podejmuje się współpracy z pionierem meteorologii Jamesem Glaisherem (Eddie Redmayne). Razem spróbują wznieść się balonem wyżej niż ktokolwiek wcześniej.

Niemy

Jegor jest siedmioletnim chłopcem skrywającym tajemnicę wartą fortunę. Na skutek traumatycznych wydarzeń Jegor przestał mówić, ale to milczenie może kosztować go życie. Kiedy więc kochająca kobieta postanawia adoptować chłopca, ich życie nabiera dramatycznego tempa.

Arletty, wina namiętności

Cierpienia kobiety zaślepionej miłością i namiętnością. Paryż w czasie II wojny światowej. Arletty kręci właśnie zdjęcia do Komediantów. W tym czasie zakochuje się w młodym niemieckim żołnierzu, Hansie Jurgenie Soehringu.

Czarne wdowy

Skandynawskie Gotowe na wszystko! Przyjemna podróż do domku nad jeziorem zamienia się w jeden wielki chaos. Trzy kobiety mają dość przemocy ze strony mężów i podejmują najważniejszą w życiu decyzję – postanawiają zabić swoich małżonków! Zaplanowana eksplozja nauczy dziewczyny, że wolność ma swoją cenę.


Posłuchaj nas!