Nowa reklama świąteczna ściskająca za serce od Allegro - "Talizman"

Allegro znowu to zrobiło – nowa reklama ściskająca za serce

Opublikowano 20.11.2017 12:20 - 3


Jestem pewien, że nie ma osoby, której zeszłoroczna reklama Allegro nie ruszyła za serce (dziadek uczący się angielskiego, co by być gotowym na poznanie swojej wnuczki). Allegro nie próżnuje i przygotowało właśnie nową reklamę w klimacie świątecznym o nazwie Talizman.

Nowa reklama ma niespełna 4 minuty, a bohaterem jest chłopiec, który wierzy w moc talizmanu, który otrzymał od rodziców. O finale mówić nie będę, byście mieli przyjemność z oglądania.

Naturalnie chwyta za serce, ale wedle mojej skromnej opinii daleko jej do tego, jakie wywołała reklama ze wspomnianym dziadkiem. Co jednak o samej reklamie mówią jej twórcy?

Najtrudniejsze wcale nie było uzyskanie efektu większego, niż w przypadku ubiegłorocznego filmu “Angielski”. Skoro już raz pokazaliśmy reklamę oglądaną przez cały świat, to drugi raz tego nie musimy robić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej historii. Zależy nam na tym, żeby opowiedzieć wiarygodną i prawdziwą historię.

Ta z talizmanem chwyciła nas za serce, bo dała możliwość wplecenia w komunikację komercyjną bardzo ważnego elementu społecznego, którego na co dzień czasem nie dostrzegamy. Dlatego też nawiązaliśmy w tym roku współpracę ze Szlachetną Paczką, która jest najbardziej rozpoznawalną organizacją wspierającą ubogich m.in. w okresie świąt. Wspieramy tę organizację, udostępniając serwis internetowy, który pozwala pomagać tej inicjatywie w sposób czynny.

Widziałeś już nową, wzruszającą, świąteczną reklamę Allegro?

Allegro wspiera tym materiałem wspiera także inicjatywę Świątecznej Paczki. Całość wyszła bardzo smacznie i trzeba im przyznać, że umieją grać na emocjach. Cieszy również to, że święta to nie tylko oklepane numery muzyczne, wszechobecne mikołaje, ale także świetne reklamy, które ogląda się z przyjemnością.

Wieści z Rozładowani.pl