Allegro wdraża nowy wygląd. Czy da się przywrócić wygląd starego Allegro?

Allegro wdraża nowy wygląd. Czy da się przywrócić wygląd starego Allegro?

Opublikowano 11.04.2013 16:16 - 4


Dzisiaj na blogu wzmożona aktywność. Ogromne ilości internautów poszukują informacji jak dotyczące nowego szablonu Allegro. By być bardziej precyzyjnym, poszukują informacji jak przywrócić stary wygląd Allegro. Mam dla Was złą wiadomość.

Właściciele tego serwisu aukcyjnego nie udostępnili swoim użytkownikom możliwości korzystania ze starego szablonu serwisu. Ma to swoje uzasadnienie biznesowe i wygląda na to, że nic w tym względzie się nie zmieni. Dlaczego nie udostępnili możliwości wyboru? Odpowiedź jest prosta – utrzymanie dwóch serwisów a dokładniej dwóch szablonów z pewnością niesie za sobą dodatkowe, niepotrzebne dla nich koszta.

Warto odnotować, że zmiana nie była wykonana z dnia na dzień lecz jakiś czas temu użytkownicy mieli możliwość korzystania ze starego lub nowego szablonu. Zmiana na nowy była nieunikniona. Dziwie się trochę, że tak się pospieszyli z kolejną, nie da się ukryć kłopotliwą zmianą wyglądu, poprzednia była dokładnie w listopadzie 2011 r. Oj użytkownicy będą marudzić, bo chyba nikt nie lubi zmieniać swoich przyzwyczajeń, ale nie ukrywajmy psy szczekają a kareta jedzie dalej. Kwestia kilku tygodniu jak kurz opadnie i wszyscy się do nowego interfejsu przyzwyczają.

Czy właściwie jest aktualnie sposób by przywrócić wygląd starego Allegro metodami mniej oficjalnymi?

Aktualnie z mojego przeszukania internetu wynika, że niestety nie. Nie wszystko stracone, gdyż być może ktoś przygotuje odpowiedni styl w serwisie userstyles.org. Jeśli taki powstanie, z pewnością poinformuje. A na tą chwilę sugeruję rozpoczęcie przyjaźni z nowym, całkiem niezłym szablonem Allegro :-)

Wieści z Rozładowani.pl