Jedną z największych zalet nowych bezprzewodowych słuchawek Skullcandy w porównaniu z konkurencją będzie na pewno cena. Tańszy model – Sesh – będzie bowiem kosztował ok. 250-300 zł. Drugi to wydatek ok. 350-400 zł.

Cena to natomiast tylko jeden z atutów nowych „dokanałówek” Skullcandy na Bluetooth. Będą one dostępne w całej gamie nietuzinkowych kolorów (m.in. bordowy, pistacjowy, granatowy) i wyposażone w obsługę dotykową przy pomocy intuicyjnych gestów.

Tańsze i bardziej stylowe od AirPods

Skullcandy Sesh mają zaoferować do 10 godzin pracy na baterii z wykorzystaniem akumulatora w etui (konstrukcja zbliżona do Apple AirPods). Są też odporne na pot, zachlapania czy kurz, dzięki czemu sprawdzą się podczas aktywności fizycznych.

Ciekawą i wartą odnotowania usługą jest również możliwość zakupienia pojedynczej słuchawki w razie gdy zgubimy jedną z nich. Koszt takiej wymiany ma być na tyle niski, aby nie odbił się zbytnio na kieszeni użytkowników.

20190904 155627

Skullcandy wraca do korzeni

Sesh i Indy to przełomowe produkty dla marki Skullcandy. Jak wyjaśniali jej przedstawiciele podczas targów IFA 2019 w Berlinie, producent nadal celuje w młodzież, „millenialsów szukających niepowtarzalnych słuchawek”. Marka od lat znana jest z oryginalnego designu, ale musi on iść w parze z dobrym wykonaniem i wysoką jakością dźwięku – powiedziała nam Riikka Heinaaho, omawiając słuchawki.

Te słowa mają potwierdzenie w rzeczywistości. Producent jest na rynku już prawie 20 lat, ale przez większość tego czasu jego portfolio dominowały konstrukcje budżetowe, choć niewątpliwie oryginalne pod kątem wyglądu. Teraz przyszedł jednak czas na powrót do korzeni, tworzenie połączenia między muzyką i sportem w zestawieniu z dobrą jakością dźwięku – zapowiadają przedstawiciele firmy.

[alert]Jesteśmy na IFA, zobacz naszą relację z najciekawszych premier![/alert]

Skullcandy Indy są już dostępne w sklepach za granicą. Teraz dołączyły do nich Skullcandy Sesh będące najbardziej przystępnym cenowo zestawem tego typu w ofercie producenta.

20190904 155529