Być może jedyną rzeczą, którą Apple potrafi ostatnio ukryć może być wysokość marży, jaka naliczana jest przy produktach z logo nadgryzionego jabłka. Wszystko inne błyskawicznie wycieka na fotkach i to długo przed premierą. Cóż, czasy się zmieniają, dawno już wyszliśmy z ery Steva Jobsa.

Tym razem w sieci pojawiły się zdjęcia najnowszych słuchawek Apple, czyli AirPods 3. Zaprezentowane zdjęcia nie budzą takich kontrowersji, jak zeszłoroczne suszarki AirPodsy Pro. Tym razem widać, że Apple zachowało trochę więcej spokoju przy projektowaniu słuchawek.

Apple AirPods 3 na zdjęciach

Źródłem przecieku jest serwis 52audio. Nie jest to w 100% wiarygodne źródło, bo wpadki się zdarzały, ale tym razem zaprezentowane zdjęcia pokrywają się z tym, co już wiemy na temat nowych słuchawek od Apple.

Na pierwszy rzut oka widać, że nowe słuchawki przypominają designem model AirPods Pro. Mikrofon jest mniej wypchnięty, niż to miało miejsce poprzednio. Etui ładujące teoretycznie się nie zmienia, ale dostaje za to ledowy wskaźnik poziomu naładowania.

Na razie nie wiadomo, kiedy Apple zaprezentuje AirPods 3. Pierwsze plotki sugerowały marzec 2021, jednak konferencja najpewniej nie dojdzie do skutku. Pod koniec ubiegłego roku Apple wypuściło przecież słuchawki nauszne AirPods Max, które testował Sebastian na łamach DailyWeb.

źródło: 52audio.com


Posłuchaj nas!