Kiedyś grałem sporo w basket, najpierw w halach, później na betonowych i tartanowych boiskach. Mam więc połowę koszy w Polsce obrzucanych i spory sentyment do tej gry. Z tego powodu bacznie obserwuję zarówno to, co dzieje się na halach, jak i najświeższe trendy koszykarskiej mody.

Absolutnym królem kolaboracji z markami odzieżowymi jest firma Disney. Jest ona od jakiegoś czasu także właścicielem całego uniwersum Marvela i serii Star Wars, co możemy obserwować w większości tanich sieciówek odzieżowych. W kolaboracji z Adidasem jest jednak trochę inaczej.

Nowa kolekcja niemieckiej firmy to nie tylko koszulki, czy bluzy z nadrukowanym logo, czy postacią z filmu. To zaprojektowane specjalnie z myślą o fanach serii buty, z mnóstwem starwarsowych szczegółów. Buty Pro Next 2019 oparte są na dwukolorowej wersji tego modelu. Edycja Star Wars jest biało-czarna, z tym że biała część pokryta jest srebrnym wzorkiem z postaciami z jasnej strony mocy, a czarna czerwonymi postaciami z drugiej strony mocy. Model Pro Next 2019 jest całkiem solidnym butem. Jest to jednak obuwie konsumenckie, więc nie spodziewajcie się wyczynowej wytrzymałości. W Pro Next 2019 nie zobaczycie też raczej w tym sezonie żadnej gwiazdy NBA.

https://www.instagram.com/p/B3keQ0CFlaa/

Wcześniej donoszono o nowych kolorystykach R2-D2 i Stormtrooper dla butów Adidas Nite Jogger oraz X-Wing dla modelu Ultraboost. Trzeba przyznać, że jest to spora gratka zarówno dla fanów sagi, jak i wszelkiej maści sneakerheadów. Jestem przekonany, że oba modele wyprzedadzą się na pniu.

https://dailyweb.pl/star-wars-the-rise-of-skywalker-nowe-informacje-o-filmie-zamykajacym-sage/

Buty będą dostępne w sprzedaży od 1 listopada. Data ta powiązana jest z nadchodzącą premierą kolejnego filmu z serii Star Wars – The Rise of Skywalker. Film w polskich kinach zadebiutować ma 19 grudnia. Co ciekawe amerykańska premiera odbyć ma się jeden dzień później. To jedna z bardzo niewielu sytuacji, gdy Europa wyprzedza w czymś USA.

https://dailyweb.pl/mandalorianin-i-obi-wan-kenobi-juz-niebawem-na-platformie-disney/

Nie jestem fanem Gwiezdnych Wojen, więc nie czekam jakoś specjalnie na model Pro Next 2019 w starwarsowej kolorystyce. Muszę za to powiedzieć, że Adidas Nite Jogger w wersji Stormtrooper są piękne i bardzo chętnie bym takie założył. Zawsze jakoś bardziej ciągnęło mnie do ciemnej strony mocy. A Wam, które z zaprezentowanych butów podobają się najbardziej?

źródło: engadget.com


Posłuchaj nas!