Rozpęd Adidasa w ciekawych współpracach ze znanymi markami nie zwalnia tempa. Tym razem firma połączyła siły z duńskim producentem słynnych klocków LEGO i do modeli dziecięcych dołączą także pary dla „dużych dzieci”.

Adidas stworzył buty we współpracy z LEGO

Już wkrótce, bo 8 kwietnia będzie można kupić limitowany model LEGO x adidas UltraBoost DNA. Sneakersy na pierwszy rzut oka nie wyróżnia nic szczególnego, ale diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie detale świadczą o unikalności modelu powstałego we współpracy z LEGO. Słynną markę klocków na bucie reprezentuje faktura cholewki przypominająca miejscami właśnie LEGO. Nie zabrakło także charakterystycznego żółtego koloru, który w sneakersach znalazł się wewnątrz buta.

Buty posiadają także element zabawy – charakterystyczne trzy paski z boku będzie można bowiem wypełnić… kolorowymi klockami LEGO! Co ciekawe, wkładka w tym modelu będzie miała fakturę LEGO. Jeśli po nadepnięciu na klocek zamarzyliście, aby cały czas po nich chodzić, to teraz będzie ku temu najlepsza okazja.

Lego wraz z NASA pokazało nowy zestaw – wahadłowca Discovery z teleskopem Hubble’a

LEGO x adidas UltraBoost DNA FY7690 będą kosztować 200 dolarów. Premiera ma się odbyć w oficjalnym sklepie internetowym i u wybranych dostawców.

Opisywany model to nie jedyne buty, które powstały w ramach współpracy niemieckiej marki z Duńczykami. Wcześniej mogliśmy zobaczyć np. nieco bardziej zwariowane LEGO x adidas ZX8000. Producent odzieży sportowej ma też w swojej ofercie kilka modeli stworzonych we współpracy z LEGO, ale przeznaczonych tylko dla dzieci.


Posłuchaj nas!