Co?

Gdzie i kiedy?

Impreza odbędzie się 12 i 13 września i od razu dodam, że doskonale się składa, że jest to weekend, nie trzeba będzie walczyć z przełożonym o urlop. Miejsce imprezy też będzie wyjątkowe, bo to świeżo wybudowane centrum kongresowe ICE Kraków. Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć tego cudeńka, to gwarantuje że robi wrażenie.

Ścieżki

Dla uczestników tego wydarzenia przewidziane jest kilka ścieżek do wyboru. Począwszy od tych nieco bardziej ogólnych (ścieżka Open), kończąc na tych bardziej hardkorowych dla prawdziwych deweloperów (ścieżka Dev). Po środku znajdziecie chociażby ścieżkę User, łącząca delikatnie oba wcześniej obszary. Wśród ogromnej ilości rodzimych prelegentów nie zabraknie także gości zza granicy (wszystkich znajdziecie tutaj).

Będzie i DailyWeb

Nie wiem czy i w jaki stopniu Was to zachęci, ale my także się tam pojawimy. Z założenia mają się pojawić wszyscy z naszego zespołu, mam nadzieję, że też tak się stanie. Na pewno pojawi się Łukasz Krebok, który opowie Wam w ścieżce User o UX i narzędziach, których nie możecie przegapić. Tuż po nim, na tej samej ścieżce pojawię się i ja, opowiadając Wam nieco o nowych domenach. Mam nadzieje, że wpadniecie przybić popularną piątkę.

Uczestnictwo

Aspekt najważniejszy. Co należy zrobić by wziąć udział w całym przedsięwzięciu? Wystarczy kupić bilet. Do dyspozycji są dwie wersje: standard oraz VIP, które wyróżnia kilka małych drobiazgów i oczywiście sama cena. Wszystkie najważniejsze informacje o biletach znajdziecie tutaj.

Wprawdzie została jeszcze chwila, ale uwierzcie mi zleci szybko. Mimo, że sam nie jestem stałym bywalcem podobnych wydarzeń i zawsze podchodziłem do nich z dystansem, to po ostatnim WordUpie jestem przekonany, że będzie świetna atmosfera, kapitalni ludzie i cała masa nowych kontaktów. Serdecznie Was zapraszam, liczymy na Was :-)

Miło mi także poinformować, że DailyWeb objął całe wydarzenie patronatem medialnym. Duży zaszczyt.

Poniżej najważniejsze linki:

WordCamp Polska 2015